Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
V hlavě | Inside Out | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 19.06.2015
CZ premiéra: 23.07.2015
režie: Pete Docter
hrají: Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Lewis Black, Phyllis Smith

V hlavě: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Urvanej z nový pixarovky fakt nejsem. Ani napotřetí. Jasně, premisa je fajn. Souboj emocí, personifikovaných do malých barevných obludek, je v kontextu vyvařených sequelů vtipný a originální. Příběh s jejich blouděním zas tak svěží nebude, páč všichni víme, jaké trable hrdiny zhruba čekají a taky to, že jejich patálie dobře dopadnou. Zbytek mi ale zas tak lákavý nepřijde, taková rutina, jíž bych čekal spíš od DreamWorks a ne od elity z Pixaru, která kdysi tak pravidelně sbírala Oscary. Vezměte si třeba už jen ty výjevy z rodinného zákulisí? To je přeci totální tuctovka... Inu, megahit tu prostě nevidím.

V hlavě: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

PIXAR JE ZPÁTKY! Sice jenom na chvíli, protože záhy dorazí dvojka Nema a čtyřka Toy Story, nový teaser V hlavě nicméně patří mezi to nejlepší, co kreslící mágové za poslední roky stvořili. Celé dvě minuty jsou nabité originalitou, nápaditostí a především zábavou, která je univerzální v tom nejlepším slova smyslu. Nahlížení do emočních center je brilantní idea, kterou bychom od Pixaru čekali v dobách největší slávy. O to víc tedy vyčnívá nyní a konečně můžeme přestat řešit, jaký je nejočekávanější animák. Jasná první pozice!

V hlavě: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

A já se těším a jsem zvědavej. A navíc mám radost, protože Pixar aspoň na chvíli zahnal sequelitidu a pokračování Aut, Příšerek, Úžasňáků a Nema proloží chytrolínský animák o tom, co se nám děje v kebuli. Orginální námět a obrovský prostor pro fantazii i vykutálené nápady se samozřejmě přetaví v rodinnou show o těch pravých hodnotách, jež bude instantně vyvolávat slzy i smích. Spolehlivý režisér Vzhůru do oblak a prvních Příšerek by měl akurátně zpestřit příští léto pixarovskou klasikou, na kterou koneckonců v první celé minutě video nostalgicky upozorňuje. Na mě to funguje.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace