Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Úžasňákovi | The Incredibles | 2004
csfd  imdb  
US premiéra: 05.11.2004
CZ premiéra: 25.11.2004
režie: Brad Bird
hrají: Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Craig T. Nelson

Úžasňákovi: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Mezinárodní klípek na další animovanou pecku podzimu se shodou okolností nese ve velmi podobném duchu, jako jeho dnes taktéž probíraný zasněžený konkurent. Každodenní útrapy z první poloviny ukázky už bychom mohli sami z fleku sami odvyprávět, ale s pozvánkou do dobrodružství se představí více méně uspokojivá porce dosud neviděných záběrů. Jištěním výtahu a větrnými víry počínaje, přestřelkami konče. Obzvlášť scény tváří v tvář hlavnímu záporákovi, který si bude o zašlé superhrdinské slávě mít s Incredibly taky co povědět, a úskoky napříč džunglí by na plátně mohly vyrůst v parádní nátřesk do zorniček. Jinak toho není zase tolik a ani celkově není International trailer do detailu vypiplán tak, jako souvěrci z předchozích případů, ale i přesto se stáhnutí vyplatí. Budete zas o kousek víc v obraze, s to se připravit, že Pixaři svou veleúspěšnou šablonu na stamiliony třeba poprvé výrazněji posunou od dialogů k akci. Nevypadá to jako špatná alternativa. Trailer je k dispozici pouze v nízké a střední kvalitě.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Úžasňákovi: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

U Pixarů moc dobře ví jak stupňovat napětí, takže nový trailer není v žádném případě lacinou ometávkou už zpřístupněných momentů, ale dalším krůčkem kupředu k úrovni Nema a spol. A jedna věc je bez diskuzí. Incredibles jsou bandou pohodářů, kterým prostě nelze než držet palce od úvodní variace na "máte nedovřené dveře", přes superhrdinský trénink na bicepsy i rychlost, hustou atmosféru rodinné večeře (Hřebejk a Gedeon by se divili jak snadno lze jejich vypjaté žranice trumfnout :-)) až po cool entré kamaráda s vizáží a hlasem drsnýho Shafta. Úžasňákovi to prostě nemají vůbec snadné, ale naštěstí i v jejich světě platí rovnice co scénka, to skvělý gag. A když (v mňamózně sestříhané desetisekundovce) přijde povolávací rozkaz do akce, není pochyb o tom, že v adrenalinovém zachraňování světa těžko mohou hledat konkurenci - na Dr. Octopuse by určitě stačil jeden přesně mířený úder vanou pana Incredibla a Raimi by si musel hledat nového záporáka. :-) Tedy, stručně řečeno, sosejte a bude vám dopřáno více děje, více legrace, ještě více sympatií k hlavním hrdinům a celkově šikovně vyhotovený trailer. Na pět hvězdiček to tentokrát není opravdu jen o fous. Mám pocit, že autoři v závěru trochu podcenili gradaci, osobně mi hodně chybí druhé "Where is my supersuit" Samuela L. Jacksona, jehož "nigga-opakovačku" jsem si tak oblíbil v předchozím traileru a navíc, nechme si nějakou tu rezervu pro případ, že by studio před premiérou vyrukovalo s ještě lahodnějším koštem. No, snad nám nějaké to úsměvné překvapení zůstane i do kina.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Úžasňákovi: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Jojo, je to tu. Pixaři konečně pořádně poodkryli pokličku svého nového projektu a servírují nám velkou a vydatnou ochutnávku, po které jsem však paradoxně ještě hladovější než předtím. Chci totiž víc a víc! A není divu. Po tom, co jsme konečně našli Nema, přichází další jemnohumorná taškařice, která si bere do parády špionážní akce ála James Bond nebo Spy Kids a pomocí promáklého příběhu a osobité stylizace oprašuje i staré dobré časy placatých comicsových hrdinů. Speciální nezničitelné obleky, zbraně hromadného ničení, padající helikoptéry, načesaní krasavci a feminismem posedlé létající ženy. Ulítlé a zábavné? Rozhodně! O tom, jak se to všechno správně dělá, pohovoří i samotní hrdinové v krátkých „televizních“ prostřizích v show Ze života obyčejného superhrdiny. Vizuální stránka je samozřejmě neoddiskutovatelná, stejně jako dokonalé sladění animované mimiky úst s hlasem v pozadí a když jsme u toho, tak i namluvení samotné, které si vzaly do parády samé známé celebrity (hlas Samuela L. Jacksona přímo praští do uší). Zatím se nám to rozjíždí slušně a já nepochybuji, že Pixar dodrží slovo a film bude zase pecka. Zatím mu to vyšlo úplně vždycky. Pokud vám nabízená kvalita nestačí a máte dostatečně rychlou linku, máme pro vás i fullscreen verzi (41.23 MB).

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Úžasňákovi: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Teaser, jak víme, není plnohodnotným trailerem, a má za úkol diváka pouze s velkým předstihem informovat o přípravě titulu. Termín velký předstih je tentokrát skutečně na místě, protože se superhrdinskou rodinou se uvidíme za více než rok od premiéry snímku Finding Nemo. Tomu je přízpůsoben i hubený obsah této ukázky, který nás zavede do útulného příbytku Úžasňákových, přesněji do jednoho jejího pokoje. Zde sledujeme skutečně dobrodružný zápas Otec Rodiny VS. Břišní Pneumatika, v němž se první jmenovaný snaží za pomoci krátkého pásku zaškrtit toho druhého a vyvolat tak dojem respektu hodného hrdiny. Štestěna se přes celkovou vyrovnanost soupeřů mírně naklání na stranu Pneumatiky, ano ano, vidíme ten urputný odpor... Ale ale, přátelé to je zvrat... Otec, zdá se získává převahu, zatíná zuby, napíná svaly... Na chvíli se zdá, že je vyhráno. Ale tělo neoklamete... Rána, pneumatika vrhá zběsilé stíny po pokoji a pásek praská! Máme vítěze...! Teď vážně. Co chcete slyšet k teaseru, v němž si hrdina čtyřicet vteřin utahuje opasek? ;) Jak je u Pixaru zvykem, technická stránka je oslnivá... Ale na ten zbytek si skutečně musíme ještě nějaký pátek počkat.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace