Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ulice Cloverfield 10 | 10 Cloverfield Lane | 2016
csfd  imdb  
US premiéra: 11.03.2016
CZ premiéra: 07.04.2016
režie: Dan Trachtenberg
hrají: Mary Elizabeth Winstead, John Goodman, John Gallagher Jr., Maya Erskine, Douglas M. Griffin

Ulice Cloverfield 10: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to vlastně náramně vykoumané. Těžko si představit o moc zajímavější půdorys než ten, na kterém despotický padouch fritzlovského typu vlastně chrání hlavní hrdinku před opravdovým peklem. Tagline s otázkou, kdo je tady monstrum, přesně vystihuje tuhle situaci a zve na psychologický thriller, u kterého je jeden jediný problém - všichni si po ukázce budou přát, aby hrdinka svůj žalář opustila co nejdřív a pustila se do bojůvek s příšerami a příšerkami tak venku. Hlásím nenasytnost.

Ulice Cloverfield 10: Super Bowl Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tak tak, pěkně to držte pod pokličkou. Sice se bojím o návštěvnost, protože tu nelétá hlava sochy Svobody a většina lidí o tomhle filmu pořád neví, ale to by měl řešit malý rozpočet. Sequel/spin-off/něco Cloverfieldu je tak pořád v klidu a může se profilovat jako mysteriózní drama, v němž se budou tři schopní herci rvát o holý život. Co po nich vlastně půjde? A kolik času stráví v "bezpečí" bunkru? Všechny odpovědi se rád dozvím až v kině, Super Bowl Spot je tedy ideálním mixem drásavých výjevů, které neříkají skoro nic. Napjaté čekání pokračuje...

Ulice Cloverfield 10: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Tak je to pokračování Cloverfieldu, nebo ne? My myslíme, že určitě a kvitujeme další tajnosnubnost J.J. Abramse. Ten si na pomalé odtajňování svých fláků a matení diváků potrpí, a i když z toho poslední roky plynulo častěji zklamání, než naprostá extáze (ze Super 8 se pecka nevyklubala, a když se zjevil černobílý teaser na Strangera, jenž smrděl Abramsem na sto honů, vyloupla se z toho jen reklama na knihu), ve fázi první trailerové prezentace to prostě znovu funguje. Klaustrofobický psychologický thriller o panovačném tatíkovi, co drží svou rodinu pod zámkem, se zjevně přehoupne v peklo, v němž dostane John Goodman těžce po tlamě nejen od své dcerky v podání stále hezky rostlé Mary Elizabeth Winstead. Přidejte k tomu produkujícího Džejdžeje a velmi slibné mladé jméno na režisérské stoličce a musíte se těšit.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace