V KOSTCE
Roztěkané, fragmentární a v důsledku nedostatečně vyznívající pokus o černou komedii s aktuálním sociálním přesahem. Některé dílčí složky fungují, avšak dohromady působí Úhoři poněkud vybitě.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Kryštof Hádek a jeho bratr Matěj Hádek společně natočili vynikající drama Kobry a užovky a teď spojí síly znovu. Jejich novinku režíruje Vladimír Michálek a na rozdíl od minula by to měla být o dost větší legrace. Děj se točí okolo party kamarádů, kteří milují adrenalin, normální bungee jumping nebo podobné věci jim ale nestačí, a tak si hrají na speciální jednotku. Občas do svých blbin, jako je vysvobozování rukojmí a podobně, zapojí i nic netušící okolí. Pak ale jednou ošklivě přestřelí.
TOP Diskuze
19Někdo to rád v Plzni: Trailer 17Star Wars: Mandalorian a Grogu: Trailer 2 16Smyslné Bouřlivé výšiny startují bez fanfár, čekání na první letošní megahit pokračuje 13Ve věku 95 let zemřel Robert Duvall 12Grandhotel Budapešť: V.I.M. 12J. J. Abrams chystá horor s hodně šikovným režisérem 119Melania: Recenze 9Zmrtvýchvstání Revenant: Re-release Trailer po 10 letech 8Víkendový výplach #859 o Star Wars a Bondovi 7Godzillu čeká pořádná bitka
