Turnaj zabijáků | The Tournament | 2008
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Scott Mann
hrají: Ving Rhames, Robert Carlyle, Kelly Hu, Ian Sommerhalder, Scott Adkins, Danny John-Jules, Sebastien Foucan
 

V KOSTCE

Tři desítky elitních zabijáků bojují o sympatickou částku a hlavně o vlastní přežití. Vyhrát ale může jenom jeden... Zajímavě nastíněná zápletka bohužel doplácí na to, že je odsunuta na vedlejší kolej a rozhodně nemá tolik prostoru, aby se z Tournamentu mohla stát kultovní záležitost. Jednotlivé scény a fragmenty ovšem často fungují a režisér plní několik fanouškovských přání s nadhledem... fanouška. Utáhnout celý film se mu ale nedaří.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Velká Británie se v posledních letech začíná stávat místem, kde se tvůrci nebojí točit filmy správně politicky nekorektní a drsné. Britská hororová vlna už je dnes pojem sám o sobě a Neil Marshall v Soudném dni dokázal, že se nebojí ani jiných žánrů. The Tournament je však akční film a Scott Mann má za sebou zatím jen pár krátkých filmů, i tak by si však tohle béčko s poměrně blbou ale zároveň zábavnou zápletkou mohlo s trochou štěstí najít své diváky. Příběh bude vyprávět o podivném turnaji, který se koná vždy jednou za sedm let v nějakém náhodně vybraném městečku. Sem je sezváno třicet nejlepších zabijáků na světě a v soutěži bez pravidel, kde jde každý každému po krku, mají za úkol zjistit, kdo z nich je největší eso. Přišli sem z různých důvodů, někteří umí střílet, jiní se rvou, další jsou zákeřní, ale všichni do jednoho chtějí vyhrát. Celý turnaj bude ale mít tentokrát malinko jiná pravidla. Herecké obsazení sice žádnou áčkovou hvězdu nenabízí, ale Robert Carlyle magory zvládá s přehledem, Ving Rhames i v téměř padesáti vypadá na to, že by člověku urazil hlavu jednou dobře mířenou ranou a Scott Adkins si to příští rok rozdá se samotným Wolverinem. Doufejme tedy, že Mann tohle stylové obsazení využije tak, jak by si fanoušci drsné akce s přímým tahem na branku přáli.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se