Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Transformers: Pomsta poražených | Transformers: Revenge of the Fallen | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 24.06.2009
CZ premiéra: 25.06.2009
režie: Michael Bay
hrají: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro
 

V KOSTCE

Autoboti i Deceptikoni jsou zpět, aby se poprali o úlomek artefaktu z prvního dílu a zároveň spustili stroj na drancování energie, který má znamenat konec Země. A Sam, který chce mít konečně trochu klidu, odjíždí bláhově studovat na vysokou... Druzí Transformeři nabízejí v duchu drahých pokračování všeho víc - především větší bitvy a větší výbuchy. Bohužel se sem kvůli nim nevešel samotný film a úplně nejmíň místa zbylo na scénář. Pokud vás uspokojí suché mlácení robotů ve větším měřítku, běžte do toho, pokud se chcete filmem trochu "projít", tenhle výlet nebude zase až tak nutný.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERYFOTOGALERIE

O FILMU

Prakticky hned po premiéře bylo jasné, že „big fuckin` robots“ se musí vrátit. Michael Bay si u Transformerů po propadáku jménem Ostrov napravil reputaci a milovníci akce měli díky němu zase na chvilku pocit, že s filmovým světem to nakonec tak zlé nebude. Transformers byl zkrátka úspěch na všech frontách. Lidi do kina chodili, kritici si spokojeně mručeli a Spielberg s Bayem si zase mohli koupit nová Ferarri. Ale my jim to přejeme a na dvojku se těšíme. Její tvůrci totiž naslibovali hory doly. I když režisér na svou novinku uvalil přísné informační embargo a o příběhu vlastně nikdo nic neví, to důležité je jasné už teď. Do filmu se nacpe hrozně moc milionů dolarů, vrátí se staří roboti, objeví se noví (jak to bude s robotem – letadlovou lodí bohužel nikdo neví). Vrací se téměř celé původní herecké obsazení a mezi nováčky najdeme například Rainna Wilsona (The Office) nebo Matthew Marsdena (sniper z posledního Ramba). Michael Bay už dlouho před premiérou prvního dílu vykřikoval do světa, že má opravdu hodně nápadů a my věříme, že nějaká zásadní změna oproti prvnímu dílu nás nečeká a že dostaneme předem očekávanou porci akce, destrukce, hlášek, patosu a záběrů laděných do oranžova. Co chtít víc?

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se