Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
To | It | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.07.2017
CZ premiéra: 07.09.2017
režie: Andres Muschietti
hrají: Bill Skarsgård, Owen Teague, Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Wyatt Oleff

To: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

To je ovšem výborné! Pořád mám sice pocit, že spíš než hororovou pecku dostaneme další Super 8 s výborně obsazenými děcky, ale to vůbec nevadí. Po teaseru mě i tento trailer ubezpečil, že režírující Andres Muschietti divákům naservíruje sebevědomý film, který nebude přehnaně poplatný Kingově látce, ale pojede si svoje. Co se samotného traileru týče, tak je rozhodně třeba pochválit výbornou atmosféru, nekompromisní tempo a úplný závěr, který divákovi nedá vydechnout. Dovolíte jeden zdvižený prst na závěr? Lekačky působí strašně lacině a nijak objevně. A neříkejte mi, že to v traileru jinak nejde. V dálce sedí ve sklepě James Wan a tleská.

To: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Působivé. Pořád nemůžu říct, že by To vypadalo jako nějaká zásadní filmová událost, ale druhá upoutávka dovede zaujmout, i když trochu klame tělem. Kombinace delšího monologu, osmdesátkové atmosféry a scény, která díky nepříjemné hudbě velmi dobře graduje, ve výsledku funguje slušně. Bohužel však spíš v rámci té jedné konkrétní scény s kanálem, teniskou a balónkem. Jestli se povede tuhle nepříjemně a pomalu budovanou atmosféru strachu a nervozity přenést i do kina, mohl by výsledek stát za to, v tomhle případě však chvála míří spíš k tvůrcům traileru než k samotným autorům filmu. Snad brzy přijde regulérní trailer, který víc naznačí, co vlastně máme na podzim v kinech čekat. 

To: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nejslavnější kniha legendárního Stephena Kinga (ale podle mě ne nejlepší) se konečně dočká plnohodnotné celovečerní adaptace, která má šanci vydolovat z kin nemalé množství šestáků. Jestli se to povede, je ve hvězdách, nás ale zajímá hlavně výsladný film a ten... ten jako kdovíjaké terno teda nevypadá. Spíš se jeví jako mix hororových remakeů poslední doby se záběry ze Super 8 a občas vykouknuvším klaunem. Trailer se snaží a rytmicky přitápí pod hororový kotel, jak se dá, žádný moment ale není tak děsivý, abyste měli nutkání káknout si do trenek. I když se těch klaunů bojíte stejně jako všichni ostatní.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace