TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje




BTW: Pokiaľ si tu niektorí naozaj myslia, že tam v bojových hromadných scénach nebojovali vždy iba 1vs1 a ostatní nečakali v pozadí, tak tí dotyční kukali asi do blba. Občas to bilo do očí až neskutočne moc. Ale to nepočítam ako nejaké veľké negatívum filmu. To sa vyskytuje skoro vždy v takýchto filmoch.
Baseball scéna riadne WTF