Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
The Raid 2: Berandal | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 28.03.2014
CZ premiéra: nestanovena
režie: Gareth Evans
hrají: Iko Uwais, Yayan Ruhian, Rjúhei Macuda, Ken'iči Endó, Kazuki Kitamura

The Raid 2: Berandal: Internet trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Strašlivá pecka. A mrtě luxusního materiálu, který vám nejen že stihne napumpovat adrenalin po krevním oběhu, ale ještě vás neustále překvapuje svou velkorysostí a režijní vypečeností. Našlapaný kotel akčních záběrů, které prostě budete chtít vidět obalené o další výjevy - prostě užít si celé ty scény, ne jen jejich fragmenty, z nichž prýští šíleně moc energie - formují parádní trailer, jemuž už nelze absolutně nic vyčítat. Když navíc přihlédneme k nadšeným americkým recenzím a někdy až orgastickým dojmům fanoušků, musíme se pídit nejen po brzké české premiéře, ale i po avizovaném třetím dílu.

 

 

The Raid 2: Berandal: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

"Jeden z nejlepších akčňáků všech dob." "Perfektní mix Kmotra a bojových umění." "Legendární." "Neuvěřitelné." "Šílené." "Temný rytíř akčních filmů."  První reakce na sequel indonéské mlátičky slibují velké věci. Okamžitě se vyrojily áčkové recenze, mluví se o jednom z top filmů, které světu poprvé představil festival Sundance. Takže očekávání ještě stoupají, přitom tyhle trailery, jež vnášejí na scénu hutný děj a provazují jej velkolepými akčními scénami, jsou samy o sobě vnadivé až na půdu. Jestli tohle vážně klapne, bude mít Gareth Evans na kontě nejen nejslavnější indonéský film všech dob, ale k tomu i náběh na nejproslulejší asijskou trilogii historie. I proto hltejme každý nový střípek.

The Raid 2: Berandal: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Na mě to funguje parádně. I když se z přímočaré akční šlehy stane záležitost poněkud komplikovanější - není totiž na škodu, že se tentokrát bude operovat i s příběhem, v němž Rámovi půjdou po krku špičky mafiánských klanů. Trocha emocí a dramatických rozbušek se vždycky hodí, zvlášť když je vůkol dost akčních scén: V nich pak ještě více kinetiky, stejná porce adrenalinu, ukázkové kamerové prostocviky a spousta fyzického rubání, které leckdy půjde doslova na kost. Už v traileru si přitom můžete vytipovat aspoň pět scén, na které se řežbychtivý divák prostě musí třepat nedočkavostí. Rubejte se!

The Raid 2: Berandal: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

První Raid aka Zátah byl pořádná pecka, takže se není co divit, že se sequel počítá mezi vůbec nejočekávanější bijáky v rámci žánru. Teaser nám toho o pokračování moc neprozrazuje - snad jen že se to bude zase řezat hlava nehlava, s maximálním osobním zaujetím a s talentem pro hledání adrenalinových atrakcí. Strohý videoherní mód jedničky, kdy se po patrech vybíjel jeden barák, ale bude podle upoutávky opuštěn a čeká nás dvojka příběhově vyspělejší a co do různých bitkařských kulis i variabilnější. Možná. A možná taky ne. První ochutnávka je každopádně nářezová - snad tahle palba udrží svou kadenci i nadále a indonéská škola zase stane na vrcholu světového akčního řetězce.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace