Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
T2 Trainspotting | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.02.2017
CZ premiéra: 16.02.2017
režie: Danny Boyle
hrají: Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Robert Carlyle, Ewen Bremner

T2 Trainspotting: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Vybrat si život. A vybrat si způsob, jak se jím protlouct. Tenhle trailer vám ukáže, že to bude zase naplno, tak jak jsme u legendárního prvního Trainspottingu už jednou zažili a dodnes si tu zkušenost hýčkáme. Nenechává se nic náhodě, a tak vám nostalgické tetelení nastartuje nejen návrat starých známých postav, z nichž nejmíň sešel samozřejmě hvězdný Ewan McGregor jako Renton, ale i updateovaná variace na legendární monolog o tom, že si nakonec chcete vybrat heroin. Tentokrát bude na výběr škála mnohem pestřejších věcí, víc drog, víc zvrhlosti, víc porna a víc šílenství na hraně zákona, ale duch Welshova světa zůstává zachován... a díky posunu v Boyleovu vyjadřování se to ani nezdá být jako pouhé opakovaní slavné formule a nastavování dávno oschlé kaše.

T2 Trainspotting: Announcement teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Už jsme tu jeden oznamovací teaser před natáčením měli, takže druhý - sestrojený už poté, co se před kamery vrátily staré ksichty - nám to před očima nevytmaví. Můžete si nicméně tipnout, z čeho bude sestávat. Áno, z updateované variace na nejslavnější záběr s projíždějícím vlakem a do toho důvěrně známé tóny z Lust for Life Iggyho Popa. Je jasné, že takhle by vypadal teaser i v případě, že by film točil Uwe Boll a banda mizerných herců... zkrátka ten optimismus odvozujeme do velké míry z toho, že McGregor a Boyle jsou pořád top a Welshovy příběhy nosné a hutné. Tuhle ochutnávku obstarožních páprdů ale kdovíjak moc vidět nemusíte.

 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

T2 Trainspotting: Announcement teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jsou zpátky. A my jim věříme. Škarohlíd by se mohl třást a vytáhnout Sněženky a machry po 25 letech, dvojky Zoolandera a Blbý a blbější a sto a jeden dalších případů, kdy sequelitida zasáhla obzvlášť bolestivě, jelikož se zmocnila lety prověřené klasiky a přidala k ní nedomrlý nový přívažek. Danny Boyle je ale pořád v první režisérské lize, původní casting se vrací a podklady pro pokračování lze vydatně čerpat mj. z Welshova volného knižního pokračování Porno. Ty postavy jsou furt živé, jejich potenciálních i už vymyšlených příběhů spousta, takže by se to nemuselo pokazit a tahle naprostá legenda, která je opravdu ryzím devadesátkovým kultem, by mohla dostat důstojného nástupce. V ukázce vás ale upozorní jen na vznik pokračování, protože vyjma pár fotek z právě zahájeného natáčení zatím nikde nic není... 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace