Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Steve Jobs | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 09.10.2015
CZ premiéra: 12.11.2015
režie: Danny Boyle
hrají: Michael Fassbender, Seth Rogen, Kate Winslet, Sarah Snook, Jeff Daniels

Steve Jobs: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Boyle se s tou kampaní piplá stejně jako Fincher se Social Network! Nový trailer Stevea Jobse sází na beaty, charismatického Fassbendera a hrátky s poměrem obrazu, takže vás asi nepřekvapí, že vyloženě pulzuje životem. Applácký génius se rychle mění v plastickou figurku, jíž v podání Ashtona Kutchera příliš nebyl. A přes dvojitou dávku retra je tenhle životopis vítaně moderní a energický. Boyle jako by se tu opět našel a Sorkin musí mít radost, že má jeho látka takovou péči. Vše je tedy na nejlepší cestě k super filmu, i když jsem se pořád nezbavil pocitu, že na něj skoro nikdo nepřijde. Kéž bych se brutálně pletl!

Steve Jobs: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zatím nejlepší trailerový příspěvek. Přitom jde o krátký televizní spot. Asi vám to ale tak ani nebude připadat, protože do těch šedesáti sekund se vešlo víc než do dvou předchozích upoutávek dohromady. A navíc jsou dojmy tak tučné, že to prostě vypadá na plnohodnotnou ukázku. Michael Fassbender tu dává víc ochutnat ze své herecké kreace, o fous víc si můžete všimnout jeho fyziognomické proměny a užít si jak emocionálních výlevů, tak i milých drobností typu sklouznutí se na zábradlí. Celý ten svět moderních technologií je pak vylíčen velmi živě a jak je u scenáristy Sorkina zvykem i jako předivo velkých myšlenek, velkých slov a docela obyčejně komplikovaných mezilidských vztahů. Zabírá to. iWANT. 

Steve Jobs: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Trailer je dobrej. Vlastně hodně dobrej. Mrzí mě na něm ale jediná věc - že tu necítím ani trochu Dannyho Boylea s jeho dynamickým audiovizuálním rukopisem. Je to škoda, ale zas to něco svědčí o látce. Málokdy se totiž stává, abyste už z traileru cítili mnohem víc práci scenáristy, jenž na to jde po vzoru Social Network přes spoustu keců, dialogů, rozhovorů relativizujících i kousajících, které vlastně reflektují Jobsovu výjimečnost i to, proč se zrovna z něj, sakra, stala taková legenda a ikona. Kacířsky se doznávám, že Fassbender mi sem úplně nesedí, užívám si ho spíš v jiných rolích, upoutávka ale rozhodně vábí a slibuje poctivej dobrej biják.

Steve Jobs: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Klasickej teaser. Moc toho neuvidíte, nic moc vás nechytne. Když teasoval David Fincher na The Social Network a ukázal pár scén a k tomu pustil předělávku Creep, mělo to mnohem větší odpal. Tady jde spíš o představení podoby slavných herců v kůži lidí, kteří zasáhli do života jablíčkářské legendy (Seth Rogen s plnovousem vás nesejme, ale Kate Winslet vůbec nepoznáte), a samozřejmě o ukázání Michaela Fassbendera, jenž se té hlavní role nakonec po všech patáliích chopil. Tváří v tvář filmografii Dannyho Boylea i práci scenáristy Aarona Sorkina nepochybujeme o tom, že to dobře dopadne. Teaser sám o sobě ale ze židličky nezvedá.

 

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (15)
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace