Smrt on-line | Untraceable | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 25.01.2008
CZ premiéra: 29.05.2008
režie: Gregory Hoblit
hrají: Diane Lane, Colin Hanks, Billy Burke, Joseph Cross, Mary Beth Hurt
 

V KOSTCE

Slušná režie, slušní herci, mizerný scénář. Čistě průměrná detektivka, ve které všechno funguje tak, jak člověk čeká. Jestli ale opravdu nemáte co na práci a nevadí vám v kině vypnout mozek, možná, že se vám Smrt on-line bude líbit. Ale nějak zvlášť asi ne.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Gregory Hoblit je taková tichá voda. Málokdo zná jeho jméno, o jeho filmech se nijak zvlášť nemluví, ale když na ně člověk vyrazí do kina nebo po nich sáhne v půjčovně, málokdy je vyloženě zklamaný. Hoblitovy detektivky jsou zkrátka dobře odvedený standard, ve kterém všechno šlape tak, jak má. A to se nejspíš bude týkat i jeho novinky Untraceable. Hlavní hrdinkou je agentka FBI Jennifer Marsh. Její práce většinou nespočívá v nahánění padouchů po střechách domů a střelbě obouruč. Jennifer totiž sedí u počítače a díky nejmodernější technice dokáže svůj cíl vypátrat takříkajíc z „klidu domova.“ Teď se však objevil psychopat, na kterého nemá ani ona. Jennifer se ale nevzdává a rozhodne se cynického zabijáka dostat za každou cenu. Brzy bohužel zjišťuje, že tentokrát to bude chtít víc, než jen sedět u počítače. Klasických detektivek na téma „detektiv VS magor“ je v poslední době docela málo a Utraceable nejspíš nebude žádné přelomové dílo, ale solidně odvedená rutina se také nejspíš neztratí. Hoblit, jenž se podepsal pod Frekvenci, Anděla smrti nebo nedávný Okamžik zlomu, je víceméně zárukou slušné zábavy a Diane Lane, i když nikdy nebyla (a nejspíš ani nebude) žádná velká hvězda, je velmi dobrá herečka. Jestli se však Untraceable dostane i do našich kin, to nikdo neví.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se