Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Růžový panter | The Pink Panther | 2005
csfd  imdb
US premiéra: 10.02.2006
CZ premiéra: 09.03.2006
režie: Shawn Levy
hrají: Steve Martin, Kevin Kline, Beyoncé Knowles, Jean Reno, Emily Mortimer

Růžový panter: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Čas Vánoc je již tradičně časem nuzné trailerové (ne)sklizně, jež nám ovšem na druhou stranu umožňuje vrátit se k pozapomenutým restům minulosti. Remaku Růžového pantera jsme se poprvé věnovali už před více než rokem, kdy první teaser přivál obrovskou sumu pokřivených reakcí sosatelů celého světa. Ani s plnohodnotným trailerem od Applu si však Shawn Levy mnoho nepolepšil. Růžový drahokam možná vyhlíží na první pohled elegantněji a Jason Statham na bouřících Stínadlech už nevypadá, že by si měl utrhnout největší ostudu své kariéry (po Dungeon Siege to dost dobře nejde), jenomže základní várka trapných fórků se žvatlajícím Stevem Martinem o moc nepolevuje. Některé brutální přečiny na lidskosti sice zmizely, takže padajícího skla i agresivní houkačky zůstaneme díkybohu ušetřeni, ale mnohý komediální odpad (reprezentovaný zejména házením odznaku) zůstal a ještě přizval hořící koupelnu nebo placáky na podlahu pracovny Jeana Rena. A co víc, křivky Beyoncé jsou blahosklonně přehlíženy, takže Martin má ještě větší prostorový výměr pro ohyzdné blábolení frangličtinou. Skutečně divný humor.

Růžový panter: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Dosti optimismu. Teaser hovoří přesně opačným tónem. Expozice s fotbalovým zápasem, kde si pár záběrů zahrají i teplický stadion Na Stínadlech, ještě vypadá docela cool (co si budeme povídat, může za to Statham). Pak ale přijde na scénu Steve Martin a po dvou třech trapných vtípcích, aby se člověk začal modlit k brzké reinkarnaci Petera Sellerse. Co to má být? Přehrané gagy, usmolené hlášky, fóry založené na absolutních nelogičnostech á la Pánská jízda. Třikrát fuj a třikrát TRAPAS! Tříleté děti si budou v padajících houkačkách a Martinových škobrtnutích lebedit, ale jak se s fórky typu létající odznak nebo se "srandovní" srážkou rukou (jak ze třicet let starého filmu) má vypořádat normálně myslící člověk, to teaser nepoví. Steve Martin si to šine rovnou k filmovému dnu a režisér Shawn Levy ho tam svým pochybným režijním umem tlačí (kdo viděl mistrovy Líbánky ví, o čem mluvím). V rámci korektnosti si počkejme na výsledek. Osobně budu doufat v méně Martina a více ze snesitelného dua Reno - Klein a ultrasexy pohybů Beyoncé Knowles.

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace