Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ro(c)k Podvraťáků | 2006
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 02.11.2006
režie: Karel Janák
hrají: Vojta Kotek, Jiří Mádl, Michael Beran, Martin Písařík, Kristýna Nováková
 

O FILMU

Karel Janák se v případě třetí (a na delší dobu možná i poslední) spolupráce teenagerských idolů Vojty Kotka a Jirky Mádla snažil o výrazný žánrový odklon a tak se nemusíte těšit jen na další variaci na Snowboarďáky a Rafťáky. Podvraťáci jsou pořád teenagerskou komedií, tentokrát však s notným nádechem gangsterky. Janákem slibovaný Podfu(c)k z toho sice zřejmě nebude, ale temnější prostředí bylo po přesunu z tržnice do slévárny patrné, prý se dokonce dočkáme i několika mrtvol. Změnou je i menší důraz na již několikrát zmiňovanou dvojici. Pro Janáka jsou tentokrát hrdiny všichni členové čtyřmístné kapely Podvraťáků - Luki (Vojta Kotek), Márty (Jirka Mádla), Radek (Martin Písařík) spolu s Tomem (Michael Beran) a jeho přítelkyní Šárkou (Kristýna Nováková) přezdívanou Kytka (pracuje v Květinářství). Pokud jsou vám ta nová jména nějak povědomá, nejste daleko od pravdy. Martin Písařík je jakýmsi dvorním Janákovým hercem (objevil se už ve Vetřelcích v Coloradu) a vidět jste ho mohli především v Bazénu. Michael Beran a Kristýna Nováková jsou pak všem jistě důvěrně známí z Pelíšků... to že spolu v Podvraťácích chodí je zřejmě takové malé, leč velmi příjemné pomrknutí.
Tahle parta vlastní spoustu snů a jednu poruchovou dodávku, ale zoufale potřebuje taky peníze na novou aparaturu. Pokud bude technika a povede se vystoupení na koncertě slavné hvězdy, mohl by to pro ně být začátek nadupané kariéry. Jenže na "kdyby" se tu nehraje a osud hrdinům příliš nepřeje, všichni během úvodních minut skončí tzv. na dlažbě. Zoufalá situace si žádá zoufalé činy, Radek totiž pracoval pro jistého zámožného podivína a napadne ho, že by parta mohla unést jeho psa a žádat za něj tučné výkupné. Akce se neobejde bez potíží, ale zadaří se a pes uhání v dodávce směrem k lepším zítřkům. Jeho majitel (Václav Postránecký) ale není tak dobrá duše, jak by se mohlo zdát a jeho prsty jsou mimořádně dlouhé. Vypadá to, že ty opravdové problémy našim hrdinům teprve začnou...

TRAILERY

FOTOGALERIE

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se