Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Repo: Genetická opera | Repo! The Genetic Opera | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.11.2008
CZ premiéra: 20.11.2008
režie: Darren Lynn Bousman
hrají: Paul Sorvino, Paris Hilton, Bill Moseley, Anthony Head, Alexa Vega
 

V KOSTCE

Ve svátek i všední den, zpíváme si s Darrenem. Režisér druhé a třetí SAW si vysnil nevídaný svět, v němž hrají prim kšefty s tělesnou krásou. V něm se jal vyprávět truchlivou story dvou rodin, spojených tragédií, vyšinutostí... a pestrým hudebním vkusem. Podivný, nedotažený a leckdy schizofrenní muzikál nabízí přinejmenším originální a jedinečný zážitek. Zážitek sporné kvality.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Kombinovat horor a muzikál není zdaleka tak neobvyklé, jak by si člověk mohl myslet. Máme tu Ukradené vánoce Tima Burtona, Malý krámek hrůz a z těch novějších kupříkladu Burtonova Sweeney Todda. Repo! The Genetic Opera bude mít ale podle všeho mnohem blíž ke klasice jménem The Rocky Horror Picture Show. Příběh se odehrává ve světě temné budoucnosti, kdy smrtící epidemie velmi zásadně zredukovala počet obyvatel naší planety. Nadnárodní lékařské společnosti se však rozhodly vydělat i na tom a začaly prodávat náhradní orgány na leasing. Ovšem je tu jeden zásadní problém. Když člověk nemůže splácet auto, tak o něj přijde a chodí po svých. Když ale nemůže splácet plíci, může to pro něj mít mnohem fatálnější následky. Nathan Wallace na to ale kašle. Když na to nemáte prachy, nemáte si kupovat orgány. Režisér Darren Lynn Bousman je zodpovědný za dvojku až čtyřku Saw, ale řádění psychopata Jigsawa ho už asi přestalo bavit a za peníze z honorářů se rozhodl natočit celovečerní verzi svého staršího krátkého snímku a sehnal si do svého bizarního příběhu i správně šílené obsazení. Repo! The Genetic Opera zkrátka vypadá na poctivou úchylárnu, kterých není nikdy dost.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se