Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Po zániku Země | After Earth | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.06.2013
CZ premiéra: 13.06.2013
režie: M. Night Shyamalan
hrají: Will Smith, Jaden Smith, Isabelle Fuhrman, David Denman
 

V KOSTCE

Dva Smithové, z čehož jeden hrát neumí a druhý hraje nesympatického blba, jeden vyhořelý režisér a mizerná zápletka plná běhání po lese a logických kiksů. Nejnudnější blockbuster letošního léta. Rozhodně nestojí za to, abyste tomuhle filmu věnovali byť jen minutu svého času. Nic vám za to nedá.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

M. Night Shyamalan byl vždycky tajnůstkář a v samotných začátcích kariéry mu to vlastně i procházelo, protože jeho filmy pokaždé šokovaly nepředvídatelnou pointou. Navíc fungovaly díky famózní atmosféře - ať už to byl Šestý smysl, Znamení nebo Vyvolený, po všech stránkách byly výborné. Jenže pak se Shyamalanovy hry s divákem všichni přesytili a po Vesnici to šlo s režisérem hodně rychle s kopce. Nastal tři roky po jeho posledním failu čas na nápravu reputace? Doufejme. Režisér totiž přichází se sci-fi, o jejímž ději toho sice moc nevíme (prostě klasický Manoj), námět ale něco málo napovídá: Film vypráví o otci a synovi (Will a Jaden Smith), kteří ztroskotají na cizí planetě. A jelikož se odehrává nějakých tisíc let poté, co lidstvo opustilo Zemi, je klidně možné, že to bude právě ona. I když - že by to tentokrát bylo až tak snadné? Uvidíme. Shyamalan by se každopádně měl snažit, dost možná totiž bude mít poslední šanci. Smithova star-power by mu měla zaručit dobré kasovní výsledky, Smith je navíc známý tím, že se do úplných ptákovin nepouští (až na Muže v černém, ale to je dáno špatně podepsanou smlouvou u jedničky), takže bychom se mohli začít těšit. Dobrých sci-fi s původním námětem navíc nikdy není dost.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se