Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Po zániku Země | After Earth | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.06.2013
CZ premiéra: 13.06.2013
režie: M. Night Shyamalan
hrají: Will Smith, Jaden Smith, Isabelle Fuhrman, David Denman

Po zániku Země: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Bohužel to není sequel Predátora, i když se to tak občas tváří. A bohužel to podle upoutávky navazuje na rozpaky, které padlý génius M. Night Shyamalan vzedmul svými posledními projekty. Nevábná vizuální patina, tolik evokující Posledního vládce větru, jen připomíná, že má-li některý z blockbusterů léta propadnout, pak tohle je jeden z hlavních favoritů. Pokud nezabere zápletka se zpustošenou zemí a příběhem otce a syna na publikum kvitující látky s religiózními a spirituálními přesahy, pak to bude špatenka - protože na vypiplané atrakce a strhující drámo tenhle trailer neláká.

 

Po zániku Země: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ulítli pryč, nabourali, a pak se probudili na Zemi změněné k nepoznání, kde vládnou zvířata. Ne, tohle není další reimaginace Planety opic, ale nový Shyamalan, který nás zjevně míní udivovat každým dalším projektem. Jeho ekologický horor Stalo se byl bizarní sám o sobě, fantasy Poslední vládce větru zas zklamala a zařadila se mezi nejvysmívanější filmy roku. Přitom After Earth jako by spojovalo leccos z obojího… jen je tu hitmakerský tandem malého a velkého Smithe, na který se chodí za všech okolností, ať už dojímá ve Štěstí na dosah, nebo baví v osmadvacátých Mužích v černém anebo remaku Karate Kida bez karate. Bez nich by to měl Shyamalan hodně těžké, protože servíruje hodně svéráznou sci-fi, která tlačí na rodinnou notu a zároveň ukazuje potvory jak z 10 000 př.n.l. Jestli ale bude stavět do popředí dál Smithovic rodinku a přihodí k tomu nějaké to povznášející křesťanské poselství, odpíchnuté od apokalypsy, možná nás ještě překvapí.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace