Ten film má geniální režii, perfektní kameru a střih a vynikající hudbu. Herecké výkony také nadprůměr, ale scénářem mi to přišlo celkem divné a nevysvětlující úplně ten svět in-between. Ale i tak spokojenost 8/10.
BTW Tohle bude jeden z nejrozporuplnějších filmů letoška. Ostatné to to jde vidět i na hodnocení na CSFD. Pro někoho megakýč, pro někoho nádhera.
|
reagovat
|





Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.