Ten film má geniální režii, perfektní kameru a střih a vynikající hudbu. Herecké výkony také nadprůměr, ale scénářem mi to přišlo celkem divné a nevysvětlující úplně ten svět in-between. Ale i tak spokojenost 8/10.
BTW Tohle bude jeden z nejrozporuplnějších filmů letoška. Ostatné to to jde vidět i na hodnocení na CSFD. Pro někoho megakýč, pro někoho nádhera.
|
reagovat
|





). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině 