Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Patologie | Pathology | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.04.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Marc Schoelermann
hrají: Milo Ventimiglia, Michael Weston, Alyssa Milano, Lauren Lee Smith, Johnny Whitworth
 

V KOSTCE

Mladý lékař nastupuje na univerzitu a zjišťuje, že jeho kolegové po nocích vraždí, pitvají, chlastají, fetují a souloží. A že on by mohl taky. Béčkový thriller z lékařského prostředí je díky scénáři, který si nebere servítky, sbírkou šíleně absurdních a černohumorných scén, které slabší žaludky možná nezkousnou. Po herecké a režijní stránce je to ale trošku i slabší. Milovníci drsnějších filmů by si však tuhle osobitou pitvu i tak neměli nechat ujít.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Slavný patolog Slavíček z usměvavých etud o majoru Maisnerovi už dávno není artikl, který by táhl a tak nastal čas oprášit umění patologovo po delší době v dalším operačním trháku. Jeho hrdinou je ambiciózní mladík Ted Gray, nejlepší ze své třídy, nevtíravý hezounek a šťastně zamilovaný kariérista. Ted se zapsal do speciálního programu pro mladé patology, který mu předurčily jeho skvělé studijní výsledky a je svěřen do péče skupiny svých vrstevníků ve věhlasné tamější márnici (pokud márnice může být věhlasná). Vztahy v kolektivu se rozvíjejí dobře a nekomplikovaně a po pár návštěvách hospod a diskoték je Ted takříkajíc v partě. Jenže – jak už to tak v hororech a thrillerech bývá – nic není takové, jaké se zdá. Pod fasádou usměvavých kamarádů se skrývá hrůzná maska psychopatů, kteří se po večerech baví tím, že zabíjejí lidi a maskují to jako nehody. A ke komu že se pak mrtvoly dostanou? Bingo, k nim do márnice, kde si mohou o mrtvých navymýšlet co chtějí a zakrýt tak pravé viníky. Tahle divná hra se Tedovi vůbec nelíbí, ovšem dříve než se stačí zorientovat, do čeho se to vlastně zapletl, je vybrán jako další oběť. Bude to klasifikováno jako pracovní nehoda nebo snad jako sebevražda? Nemá nejmenší zájem to zjišťovat a proto zdrhá a zdrhá a přitom se snaží své protivníky stejně „náhodně“ zlikvidovat…

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se