Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Párty Hárder: Summer Massacre | 2022
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 23.06.2022
režie: Martin Pohl
hrají: Daniel Žáček, Jiří Bohatý, Adam Ernest, Kostas Zerdaloglu, Vojtěch Vodochodský

Párty Hárder: Summer Massacre: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Materiál vypadá v rámci žánru šílené buranské komedie famózně. Nejen výrazně větší rozmach oproti nízkorozpočtové, přesto kultovní jedničce, ale i spousta divokých situací, které skýtají potenciál řádně hrubého komediálního zacházení. Výbuchy, splašení invalidové, masakrální letní párty, problémy fekálního typu a samozřejmě ten nejotřesnější nositel beďarů v celé České republice slibují, že fandové prvního dílu dostanou pořádný nášup. O to větší šok by mohl přijít, až tahle zvrácená komedie z Řezníkovy hlavy nebude oslovovat pouhých deset tisíc skalních na limitované sérii projekcí, ale v široké distribuci. Trailer je brutální divočina, možná až moc velká, ale fandy naláká naprosto suverénně. 

Párty Hárder: Summer Massacre: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Tady se jde najisto za fandy. A těm bude jako první avízo stačit i tenhle střípek. V podstatě jen jedna divoká promluva je na plnohodnotné trailerové lákání málo, i když samozřejmě avizuje v kontextu příběhu dvojky leccos podstatného - k dvojici hrdinů, které opustil jeden padlý kůň, se přidá záporák Poulíček v šíleném podání Adama Ernesta, pojede se na Mácháč, a tam se bude chtít šukat, honit a prstit v míře, kterou by vaše maminka určitě nerozdejchala. Nebude to komedie pro každého, ale to by při popularitě jedničky a Řezníkových i Mártyho frků vadit nemělo. Je jen otázka, jestli opuštění potulného distribuční přístupu a navýšený rozpočet kouzlu tohohle hrubozrnného kultu ublíží, nebo půjde naopak o upgrade, co  zválcuje i mainstream.

Párty Hárder: Summer Massacre: Announcement Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kde je sakra cancel culture, kdyz ji člověk nejvíc potřebuje? To máme opravdu čekat na další příval prasáren? Ano, máme! A rádi. A dokonce se najdou i našinci, kteří za takovou zvrácenost rádi zaplatí, ba dokonce přispějí na vznik plnokrevného druhého dílu. Antihrdinové Párty Hárd jsou v trochu pozměněné sestavě zpět a v prvním videu se snaží namotivovat hlavně sponzory na platformě Donio, aby podpořili vznik košatějšího sequelu. V něm povýší i záporák v psychedelickém podání Adama Ernesta, který vykukuje z posedu - a lidé, co jedničku neviděli, si u jeho kreace budou asi definitivně říkat WTF. Fandové ale budou mít jasno. A že jich po jedničce, která se těšila kultovní oblibě a po sérii vyprodaných projekcí atakovala na ČSFD 90% (byť po vypuštění filmu na YouTube spadl rating na mainstreamově pohoršenou šedesátku), asi málo úplně nebude.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace