Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Oko dravce | Eagle Eye | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 26.09.2008
CZ premiéra: 02.10.2008
režie: D. J. Caruso
hrají: Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Rosario Dawson, Billy Bob Thornton, Michael Chiklis

Oko dravce: DVD


ikona
k0C0UR
 

Hollywoodská setrvačnost existuje. Dnes a denně producenti pečlivě sledují, co na diváka platí a odkud se jim ty zlaťáky vlastní sypou. A tak došlo k tomu, k čemu nevyhnutelně dojít muselo. Vítězný tým se znovu sešel a rovnice Shia LaBeouf + DJ Caruso už podruhé přinesla kýžené ovoce. Z komorního hororu (Disturbia) se přesouváme k akčnímu techno-thrilleru z nedaleké budoucnosti, zakotvenému do rozsáhlých exteriérů, jimiž naši hrdinové pádí jako o život a plní úkoly, které jim nařizuje kdosi shora. Kdosi, kdo umí ovládat cokoliv napojeného do elektrické či počítačové sítě (dokonce umí ovlivňovat pohyb drátů elektrického vedení! :-) a dělat tak v dnešním moderním světě prakticky cokoliv, co se mu zlíbí. A to je vlastně všechno. Hrdinům je vyhrožováno, musejí plnit úkoly a tak jsou prakticky neustále v pohybu, za každým rohem čeká nový zvrat a když se zrovna nic zásadního neděje, prostě se na to „jenom“ velice dobře kouká. Kdo chce v Oku dravce hledat logické trhliny, měl by si vzít v práci dovolenou raději rovnou na čtrnáct dní. Komu stačí oddychová zábava, u níž nemusí vůbec přemýšlet (stačí si pamatovat, že hlavními hrdiny jsou muž a žena) a rád se brodí akčním adrenalinem, ten je na správné adrese. DJ Caruso je svižný řemeslník a z toho kluka LaBeoufovic kvete nadějný akční idol pro následující generaci (s brokovnicí mu to sekne!). Roztomile naivní výplach, který ví o své prostotě a vůbec se za ni nestydí. (8/10)

Bonusy? Žádné velké potěšení. Především chybí jakýkoliv audiokomentář a ostatní materiál, kterým se honosí košatá dvojdisková edice v zahraničí. Zbyla jen obligátní klasika v podobě vystřižených scén, které popravdě vůbec nic důležitého nepřináší ani jednohubka nazvaná Výlet – na lokacích s herci a štábem.  Pokud čekáte film o filmu, budete z téhle pětiminutovky hodně rozladěni. Jde pouze o deklarovaný výlet po lokacích, kde se většinou štáb nezdržoval ani dva dny – a nikdy v něm nejde o to proč, co a jak, ale prostě o to, že tam ten štáb vůbec byl. Velká nuda.

Zvuk: Dolby Digital 5.1 - anglicky, česky, maďarsky :: Dolby Digital 2.0 - polsky
Datum vydání: 11. 2. 2009
Cena: 399 Kč

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace