Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Oko dravce | Eagle Eye | 2008
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 26.09.2008
CZ premiéra: 02.10.2008
režie: D. J. Caruso
hrají: Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Rosario Dawson, Billy Bob Thornton, Michael Chiklis
 

V KOSTCE

Jerry Shaw (Shia LaBeouf) se vrátil domů. Na kontě mu svítily statisíce a po bytě se válely zbraně za pěkných pár milionů. Terorista! Šla po něm FBI, ale tajemný hlas v telefonu jej zachránil. Prozatím. Dvouhodinové poznávání pravdy je v režii D. J. Carusa velmi zábavným průletem napříc efektními scénami, jak stvořenými pro velké plátno multiplexu a diváky čekající jednoduchý (leč účelný) thrillerový výplach. Dostanou ho!

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Ještě před rokem bylo na světě dohromady asi osm lidí, kteří dokázali vyslovit správně jméno Shia LaBeouf. Dnes je asi jedenáct lidí, kteří by tohoto mladého herce neznali. Překvapivý úspěch Disturbie, překvapivě obrovský úspěch Transformerů a předpokládaný úspěch čtvrtého Indiana Jonese udělaly z tohohle sympaťáka největší mladou hvězdu současnosti. Teprve však Eagle Eye ukáže, jestli je Shia LaBeouf schopný utáhnout film bez robotů a bez kultovního archeologa. Zahraje si tu mladého flákače Jerryho. Spokojenou nicku, která v životě po ničem velkém netouží a je ráda, že vůbec existuje. Jednoho dne však Jerryho život nabere dost nečekaný směr. Je totiž obviněn ze zodpovědnosti za teroristický útok. Spolu se svobodnou matkou Rachel tedy musí proniknout až k jádru pudla. V tomhle případě až do teroristické buňky. Nebude to ale žádná sranda. Za zády má drsnou agentku a jeho noví „kamarádi“ určitě nebudou skákat nadšením do vzduchu, až zjistí, že Jerry má na zabíjení civilistů a bombové atentáty trochu jiný názor než oni. Tady půjde o krk. Steven Spielberg na pozici producenta naznačuje, že Eagle Eye nebude žádné béčko a režisér D. J. Caruso v Disturbii ukázal, že si s hlavní hereckou hvězdou velmi dobře rozumí. Obsazení dalších rolí vypadá také velmi slušně, takže doufejme, že si letos na podzim užijeme solidní thriller. Těch nikdy není dost.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se