V KOSTCE
Nenápaditý soubor děsivých příběhů spojených rámcovým příběhem. Kromě produkčních hodnot však nefunguje ani atmosféricky, ani skrze lekačky, a tak toho k opěvování zbývá děsivě málo.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Guillermo del Toro sice nedávno dostal oscara za romantickou fantasy Tvář vody, ale před svými hororovými kořeny neutíká. Jako producent a scenárista bude dohlížet na Scary Stories to Tell in the Dark, což by měl být příběh party dětí, které zjistí, že mají v rukou osud celého města a pokud ho chtějí zachránit, musí se postavit svému největšímu strachu. Takže asi další variace na To nebo Stranger Things, ale režisér André Øvredal natočil výborného Lovce trolů a povedené Tajemství smrti slečny Neznámé, takže by to nemuselo být vůbec zlé.
TOP Diskuze
24Víkendový výplach #856 o Highlanderovi a Supermanovi 18Princezna stokrát jinak: Recenze 29Norimberk: Recenze 16VIDEO: Lobo se řítí do Supergirl 14Prattovo sci-fi nezaujalo, Silent Hill rovnou vyhořel. A šťáva došla i Avatarovi 14Apple má velké plány s fantasy světy Brandona Sandersona 27Melania: Trailer 13Tarzan: V.I.M. 10Pillion: Trailer 9Batmanovská týmovka ulovila scenáristku

