Nejlepší z Brooklynu | Brooklyn`s Finest | 2009
csfd  imdb
US premiéra: 05.03.2010
CZ premiéra: 27.05.2010
režie: Antoine Fuqua
hrají: Richard Gere, Ethan Hawke, Don Cheadle, Ellen Barkin, Wesley Snipes
 

V KOSTCE

Richard Gere, Don Cheadle a Ethan Hawke nosí policejní placku, ale každý z nich řeší jiné problémy. A jiným způsobem. Koho z nich čeká drsný konec a koho nový začátek? Antoine Fuqua se pokusil navázat na svůj Training Day, má však k dispozici příběh, který neobratně kličkuje mezi trojicí zajímavých charakterů, aniž by nechal byť jen jeden jediný pořádně vyniknout a tím pádem i docela nudí. Naštěstí jsou tu velmi dobří herci, kteří z Nejlepších z Brooklynu dělají alespoň lehce nadprůměrnou záležitost.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Policejní dramata byla ještě před pár lety na umření, ale dnes je situace podstatně lepší. Drsňáci, kteří s pistolí a plackou brání zákon, sice v kinech nevydělávají kdovíjaké částky, ale pořád to stačí na slušné přežití. Příští rok se do hry vrátí režisér, který má vekou zásluhu na tom, že tenhle žánr dnes stále funguje. Antoine Fuqua sice od Training Day žádný významný film nenatočil, ale třeba mu návrat do známého prostředí pomůže. Brooklyn`s Finest bude vyprávět o trojici policistů, kteří se setkají na místě činu, kde mají co dělat s nějakou to mrtvolou. Otázka ale je, jak se s hodně drsným případem vyrovnají. Každý z trojice je totiž jiný. Nejen co se týče šarže, ale především charakteru, morálních hodnot a osobní cti. Pokud bude scénář začínajícího Michaela C. Martina alespoň trošku zajímavý, mohlo by být Brooklyn`s Finest slušnou detektivní podívanou. Richard Gere už sice zdaleka není taková hvězda jako v minulosti, ale na druhou stranu těch pár vrásek a prošedivělé vlasy mu přidávají na charismatu, Ethan Hawke si díky předchozí spolupráci s Fuquou došel až k oscarové nominaci a ani zbytek obsazení nevypadá vůbec špatně. Další Training Day z Brooklyn`s Finest asi nebude, ale solidní detektivní drama? Proč ne.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se