Nebezpečný cíl | Bangkok Dangerous | 2007
csfd  imdb
US premiéra: 05.09.2008
CZ premiéra: 04.12.2008
režie: Oxide Pang Chun, Danny Pang
hrají: Nicolas Cage, Philip Waley, Charlie Yeung, Shaun Delaney, James With
 

V KOSTCE

Nájemný zabiják vyráží do Thajska na poslední šichtu a zároveň objevuje svou lidskost. Nezajímavý scénář táhne Nebezpečný cíl hodně dolů a nevýrazný Nicolas Cage také výsledku příliš nepomáhá. Bratři Pangové ale naštěstí vědí, jak zacházet s kamerou a občas se jim podaří nějaká zajímavě vypadající scéna. Celkově je ale film poměrně nevýrazný průměr, který můžete s klidem v kinech minout.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Co si máme myslet o Nicolasi Cageovi? V devadesátých letech to byla totální akční hvězda s absolutním čichem na scénáře, všichni jsme ho žrali a fandili mu. Dnes natáčí nepřiznané parodie na kultovní horory nebo blbne na motorce a hoří mu při tom hlava. Teď se zkrátka nedaří. Cage byl ale vždycky dříč, takže je šance, že se z téhle nezáviděníhodné situace dřív nebo později vyhrabe. Právě Bangkok Dangerous by mohl být při troše štěstí tím filmem, který světu ukáže, že poslední Cageovy omyly byly opravdu jen nebetyčná smůla. Jde o remake hodně povedeného thajského akčního dramatu, které u nás před pár lety vyšlo jako Sniper z Bangkoku a podepsaly se pod něj největší tamní režisérské hvězdy - bratři Pangové. Ti se teď pokouší dobýt Hollywood, a tak remakují vlastní film. Hlavní hrdina je nájemný vrah bez svědomí, který přijíždí do Bangkoku vyřídit pár zakázek a trošku pročistit místní podsvětí. Nečekaně se však zamiluje do místní ženy a objevuje v sobě lidskost a emoce, které mu v jeho práci víc než překážejí. Bangkok Dangerous by mělo být spíše drsné psychologické drama než akční film. Pokud Pangům nebude do jejich remaku nikdo zbytečně kecat a Cage si vzpomene na svůj oscarový výkon v Leaving Las Vegas, nemuselo by to být vůbec špatné.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se