Můj život v ruinách | My Life in Ruins | 2009
csfd  imdb
US premiéra: 05.06.2009
CZ premiéra: 05.11.2009
režie: Donald Petrie
hrají: Nia Vardalos, Richard Dreyfuss, Harland Williams, Caroline Goodall, Rachel Dratch
 

V KOSTCE

Nia Vardalos se tentokrát nevdává v Americe, ale předvádí krásy Řecka. Má s sebou autobus plný turistů a jako správná průvodkyně je musí naučit, že jsou památky důležitější než nakupování suvenýrů. „Účastníci zájezdu po řecku“ nejsou žádným komediálním nebo romantickým zázrakem, jako zábavná procházka po slavných památkách ale obstojí bez problému. Alespoň v očích těch, kterým při zmíňce Vejdělkovy vieweghoviny nenaskakují pupínky na obličeji.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Romantické komedie pro ženy okolo čtyřicítky jsou filmy, které jasně dávají najevo, k jaké divácké sortě směřují. Právě jen a pouze ženy okolo čtyřicítky jsou totiž schopné na ně koukat. No co, my zas máme Jasona Stathama. Nia Vardalos se před sedmi lety na chvilku stala symbolem pro všechny ženy, které už mají mládí za sebou, ale stále ještě se jim nepodařilo najít toho správného chlapa. Moje tlustá řecká svatba byl hit a ze scénáristky a hlavní herecké hvězdy udělal celebritu. Ale jen na chvilku. Teď by se Nia Vardalos po pár filmech, které opravdu vůbec nikoho nezajímaly, ráda vrátila. My Life in Ruins bude příběhem sympatické skoročtyřicítky Georgie, která se rozhodne vrátit zpět ke svým kořenům a odstěhuje se do Řecka, kde začne pracovat jako turistická průvodkyně. Brzy ale i v Řecku začne řešit svoje problémy s muži a se svým životem. Naštěstí bude mít k ruce bandu sympatických turistů. Režíruje Donald Petrie zodpovědný za romantickou komedii Jak ztratit kluka v deseti dnech.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se