Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Mission: Impossible - Národ grázlů | Mission: Impossible: Rogue Nation | 2015
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 31.07.2015
CZ premiéra: 30.07.2015
režie: Christopher McQuarrie
hrají: Tom Cuise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Ving Rhames

Mission: Impossible - Národ grázlů: International trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Začali kampaň na poslední chvíli, ale ještě je měsíc do premiéry a já už víc nechci. Nechci víc, protože nepotřebuju - to, co mělo nalákat už nalákalo a všechno další je jen odtajňování příliš mnoha ingrediencí z budoucího (snad epesního) filmového zážitku. Internet zaplavují už i úderné televizní spoty, stejně jako u tohohle traileru z nich ale vyplývá, že Hunta a jeho povedenou partu čeká vydatná, nenakašírovaná akce, prošpikovaná nadhledem i oldschoolově koncipovanými popcornovými atrakcemi. Bude to dobrý film, na to bych si vsadil, jen si nejsem stopro jistý, jestli půjde o takový megahit, jak se někteří analyzující kolegové tváří. Tom nemládne, takže nových fandů a fanynek přeci jen moc nenabírá...ale trailery jsou (i za zvuků hodně slaboduché rockové předělávky legendárního hudebního motivu) super.

Mission: Impossible - Národ grázlů: International trailer


Mission: Impossible - Národ grázlů: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Ethan do toho dupe jako zamlada! Jeho formy jsem se nebál, stejně jako sehranosti se starými dobrými parťáky (jen ten Jeremy Renner mi jako agent Brandt furt přijde nevyužitý - to bude vážně jenom kámošem an telefonu?). Čeho jsem se ale obával, to je podání režisérem Christopherem McQuarriem. Specialista přes syrové oldschoolové thrillery totiž s naleštěnými popcornovými atrakacemi zatím moc nepracoval, tady ale zvládne oslňovat jak skopičinami s autem, tak podvodními manévry nebo kulišárnami na motorkách i letadlech. Je fajn, že protiagentské spiknutí se neřeší moderně potajmu, s nějakými jedy a nefotogenickým odstraňováním, ale prostě velkolepou konfrontací na nadupaných mašinách. Ethan aspoň má co nechat vybouchnout. A my budeme u toho. Super.  

Mission: Impossible - Národ grázlů: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Luxusní práce. O level jinde, než když jsme se včera potkali s panem Huntem poprvé. Je zajímavé, že prakticky všechny záběry, jež byly k minutové ochutnávce přidány, přidávají dosud známému materiálu na hloubce i poutavosti. To napínání zintenzivňuje zážitek - omáčka kolem zesiluje vábení na docela vypjaté špiónské drámo se spoustou akčních atrakcí. Postavy v té upoutávce působí plnokrevně, honičky i přestřelky třaskavě, ksichty jsou trochu starší a ne tak uhlazeně sexy, ale celkem to souzní se staromódní a syrovější povahou látky, tak jak ji sevíruje režisér Jacka Reachera. Prostě pecka. Mission: Impossible mezi těmi papundeklovými rychlokvaškami léta vyznívá zatraceně lákavě, jako poctivá popcornovka pro vrchol blockbusterové sezóny. Vlastně už nic víc vidět nepotřebuju, tohle je perfektní!

Mission: Impossible - Národ grázlů: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Cruise na to furt má! A tváří se, že bude mít nejspíš do důchodu. O jeho kadeřníkovi teda trochu pochybuju, protože ač snaživě mění účesy díl od dílu, tentokrát zvolil malinko neslušivou chlapeckou variantu. Ale to je asi to poslední, co vás bude trápit. Servíruje se totiž matroš, který mezi blockbusterovou šedí letních filmů vyloženě září, přitom z něj sálá určitá zemitost a akční poctivost. Taky za filmem stojí tvůrci syrového Jacka Reachera a dohlíží krom produkujícího J.J. Abramse i páně Cruise, jenž moc dobře ví, že tuhle značku nesmí pokazit, protože ho pravidelně vykopává zpátky do první popcornové ligy. Úderný minutový spot servíruje mohutnou hromadu atrakcí, akci fyzickou i na silnicích, nechybí šílené kaskadérské kousky (letadlo!), lepé ženštiny, prověření kumpáni (takže přihrávačem nebude Renner, ale Pegg, he?) i naškrobení kravaťáci, takže vše, co známe a chceme v dalším nášupu. Sebejistá kvalita. Jen houšť!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace