O FILMU
Když je člověku blbě, většinou to znamená, že do sebe u McDonalda neměl ládovat tolik cheesburgerů, v hospodě neměl závodit se štamgastem o to, kdo vypije nejvíc dvanáctek, nebo se neměl tolik přežírat u babičky. Nebo něco chytil. Pod režijním dohledem docela neznámého Jacoba Vaughana to ale bude znamenat něco úplně jiného. Jeho hororová komedie Milo totiž vypráví o mladíkovi, který zjistí, že jeho neobvyklé žaludeční problémy mají původ v tom, že v jeho vnitřnostech žije démon. Tenhle námět zní až moc vtipně na to, aby se cestou na plátna něco nepodělalo. Vaughanovi každopádně držíme palce, ať všechno dopadne podle jeho představ. Mohla by to být fajn sranda.
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje