Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Liga spravedlnosti

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: MKMZ

je to vo filmovej diskusii ale dám to aj sem

na kinoverziu JL zabudni. to je megasračka. Daj si Snyders cut.  A či pokračovať?Aquaman je v rámci odzbrojujúcej  full retard zábavy super (niečo ako jednička tranformers alebo päťka rýchlo a zbesilo), Shazam je ok (niekde na úrovni väčšiny marveloviek, ale je to ešte viac pre deti).WW84 sa mne osobne dosť páčila, ale nie je to asi dobrý film :)  SS sa dá s trochou zaprenia pozrieť. 
P.S. BvS sa mi páčilo dosť (aj keď je to samozrejme veľké sklamanie), Mos Veľmi, prvý SS priemer - nech vieš môj pohľad na vec
808196
na kinoverziu JL zabudni. to je megasračka. Daj si Snyders cut.  A či pokračovať?Aquaman je v rámci odzbrojujúcej  full retard zábavy super (niečo ako jednička tranformers alebo päťka rýchlo a zbesilo), Shazam je ok (niekde na úrovni väčšiny marveloviek, ale je to ešte viac pre deti).WW84 sa mne osobne dosť páčila, ale nie je to asi dobrý film :)  SS sa dá s trochou zaprenia pozrieť.  P.S. BvS sa mi páčilo dosť (aj keď je to samozrejme veľké sklamanie), Mos Veľmi, prvý SS priemer - nech vieš môj pohľad na vec
je to vo filmovej diskusii ale dám to aj sem
808189
0 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Asi tak, i s tou WW (tou první, druhá je peklo) - jen moc nerozumím proč jsi se díval na původní JL. Ta verze by měla zůstat zapomenutá, nekoukatelné zlo.
Tedy ne že by ses měl teď jít znovu dívat ještě na Snyder Cut, ztracené tři hodiny - ten by tě sral taky, jen trochu míň a nevypadá až tak hnusně.

Dej si dvojku SS, ta je super. Což je taky proto že se zbytkem CDEU vůbec nesouvisí.
808190
Asi tak, i s tou WW (tou první, druhá je peklo) - jen moc nerozumím proč jsi se díval na původní JL. Ta verze by měla zůstat zapomenutá, nekoukatelné zlo. Tedy ne že by ses měl teď jít znovu dívat ještě na Snyder Cut, ztracené tři hodiny - ten by tě sral taky, jen trochu míň a nevypadá až tak hnusně. Dej si dvojku SS, ta je super. Což je taky proto že se zbytkem CDEU vůbec nesouvisí.
808189
0 0
reagovat
Možná je to zvláštní, ale teprve teď jsem se rozhodl nakoukat ten rozšířený vesmír od DC. Kdysi jsem (snad i v kině) viděl MoS a vcelku to nebylo špatné a ta civilnější prostřední část se mi aj líbila, ale nějak jsem se nikdy nedostal k dalším filmům. Až doteď… Bože, tady místopřísežně slibuju, že už nikdy neřeknu křivého slova proti MCU! Dnes jsem protrpěl JL (původní) a upřímně nevím, jestli má cenu pokračovat. (Fakt, stojí za to se ještě na něco po tom pátém kousku podívat?) Jako… nikdy jsem ten místní hate (?) moc nevnímal, ale až dnes jsem plně pochopil, co ti diváci cítili. Jsem zcela konsternován jak objektivně špatný film to je, ale zrůdně špatný (a to obecně DC neopovrhuju - druhého Batmana z Nolanovy trilogie považuji společně s druhým Spider-Manem od Raimiho za nejlepší komiksový vůbec). Už BvS mi přišel jako vcelku prznění toho světa, ale některé myšlenky ještě dávaly smysl. SS bylo taky nic moc, ale občas aspoň zábavně špatné. Pak přišlo celkem příjemné překvapení ve formě WW (až na ten konec) a taky to bude spíš Pinem než Gadot, a já si říkal, že to vypadá nadějně a i se opatrně těšil… Jenže pak jsem viděl tohle. Kurva, co to bylo?! Jak tohle mohlo vzniknout? V tom snímku bylo špatně úplně všechno. Dobře, je to komiksovka a nějakou tu tupost bych tomu odpustil (tykání si Batmana s Aquamanem civilními jmény mezi vesničany nenaznačovalo hned od začátku nic dobrého), ale v tom filmu nedávalo smysl zhola nic! A může mi někdo vysvětlit, jak se můžou vypustit tak ohyzdné efekty do kina u takového blockbusteru? Vždyť občas to vypadalo jak kříženec in-game cinematicu s něčím od Asylum (ano, zase koukám na Tebe, digitální Batmane - a Ty se moc nesměj, držko Cyborgovská, nejsi na tom o nic líp!). Mno nic… tak jsem se vybrečel a vlastně ani nevím, proč mě to tak zpětně nasralo, když k té frančíze nemám žádný vztah (teda teď už jen negativní asi). 

P. S.: Ezru Millerovi by někdo měl zakázat hrát, protože Flash byl tak šíleně cringe, že už ho nikdy nechci v ničem vidět.
808189
Možná je to zvláštní, ale teprve teď jsem se rozhodl nakoukat ten rozšířený vesmír od DC. Kdysi jsem (snad i v kině) viděl MoS a vcelku to nebylo špatné a ta civilnější prostřední část se mi aj líbila, ale nějak jsem se nikdy nedostal k dalším filmům. Až doteď… Bože, tady místopřísežně slibuju, že už nikdy neřeknu křivého slova proti MCU! Dnes jsem protrpěl JL (původní) a upřímně nevím, jestli má cenu pokračovat. (Fakt, stojí za to se ještě na něco po tom pátém kousku podívat?) Jako… nikdy jsem ten místní hate (?) moc nevnímal, ale až dnes jsem plně pochopil, co ti diváci cítili. Jsem zcela konsternován jak objektivně špatný film to je, ale zrůdně špatný (a to obecně DC neopovrhuju - druhého Batmana z Nolanovy trilogie považuji společně s druhým Spider-Manem od Raimiho za nejlepší komiksový vůbec). Už BvS mi přišel jako vcelku prznění toho světa, ale některé myšlenky ještě dávaly smysl. SS bylo taky nic moc, ale občas aspoň zábavně špatné. Pak přišlo celkem příjemné překvapení ve formě WW (až na ten konec) a taky to bude spíš Pinem než Gadot, a já si říkal, že to vypadá nadějně a i se opatrně těšil… Jenže pak jsem viděl tohle. Kurva, co to bylo?! Jak tohle mohlo vzniknout? V tom snímku bylo špatně úplně všechno. Dobře, je to komiksovka a nějakou tu tupost bych tomu odpustil (tykání si Batmana s Aquamanem civilními jmény mezi vesničany nenaznačovalo hned od začátku nic dobrého), ale v tom filmu nedávalo smysl zhola nic! A může mi někdo vysvětlit, jak se můžou vypustit tak ohyzdné efekty do kina u takového blockbusteru? Vždyť občas to vypadalo jak kříženec in-game cinematicu s něčím od Asylum (ano, zase koukám na Tebe, digitální Batmane - a Ty se moc nesměj, držko Cyborgovská, nejsi na tom o nic líp!). Mno nic… tak jsem se vybrečel a vlastně ani nevím, proč mě to tak zpětně nasralo, když k té frančíze nemám žádný vztah (teda teď už jen negativní asi).  P. S.: Ezru Millerovi by někdo měl zakázat hrát, protože Flash byl tak šíleně cringe, že už ho nikdy nechci v ničem vidět.
1 0
reagují: pepo, HAL
reagovat
reaguje na: do_Od
plan

Když už nic, tak by z toho mohl být aspoň komiks.
711412
[url=https://pbs.twimg.com/media/D2egC0uXcAAnDpy.jpg]plan[/url] Když už nic, tak by z toho mohl být aspoň komiks.
711411
0 -1
reagovat
:(
711411
:(
0 -1
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
ORIGINAL JUSTICE LEAGUE PLAN:

-Darkseid defeats the League
-Darkseid boom tubes into the Batcave and murders Lois
-Superman succumbs to the Anti-Life equation
-The surviving League members of Flash, Batman, and a broken Cyborg try to time travel and alter the past.

Něco podobného uvidíme...
711410
ORIGINAL JUSTICE LEAGUE PLAN: -Darkseid defeats the League -Darkseid boom tubes into the Batcave and murders Lois -Superman succumbs to the Anti-Life equation -The surviving League members of Flash, Batman, and a broken Cyborg try to time travel and alter the past. Něco podobného uvidíme...
0 -1
reagovat

Zack Snyder vypravuje aneb co mohlo být

Justice League Was Supposed To Feature The Anti-Life Equation

WetaFX recently revealed that the massive battle they worked on for that flashback scene in Justice League was for the anti-life equation and Snyder has since hinted that Darkseid's control over that would have been what led to the seemingly evil version of Superman we saw in Batman v Superman's "Knightmare" sequence.

Lex Luthor Murdered His Father

The villain mentions his father in Batman v Superman but Snyder later revealed that he murdered Luthor senior years before we met him in the DCEU in order to take charge of LexCorp.

The Real Doomsday Is Still Out There Somewhere

To say fans were disappointed with the Doomsday we got in Batman v Superman would be an understatement, especially as he didn't really resemble his comic book counterpart. However, Snyder has since said that he believes the true version of the villain is still out there somewhere, something which makes sense as the one who killed Superman was an "abomination" created by Lex Luthor.

Robin's Motorbike

Some eagle-eyed fans noticed that there was a rusted over motorbike in Batman's garage and theories immediately started doing the rounds that it could belong to Robin. Well, when Snyder was asked directly if that was the case, he confirmed that the bike was indeed the youngster's once upon a time and that proves the Caped Crusader really hasn't moved on from the tragic death of his sidekick.


That Russian Family Was News To Snyder

Justice League storyboard artist Jay Olivia has confirmed that the Russian family was added as a result of reshoots and when Snyder - who hasn't seen the movie - was asked about them, he had literally no idea that Joss Whedon had added them and the rest of the civilians saved by the League. Apparently, the original idea was for the town to be abandoned to avoid any Man of Steel-style fan backlash.

Carrie Kelly Was Going To Suit Up As Robin

It's not clear when this would have happened but Snyder has confirmed that the plan was for Carrie Kelly to become the new Robin. She would have presumably joined the Dark Knight in that post-apocalyptic future, something it would have been a lot of fun to see. As of right now, it seems highly unlikely we'll get to see this female version of Batman's sidekick unless Matt Reeves has plans for her.

Some Big Hints About Justice League 2 Were Teased In Batman V Superman

In a very cryptic Vero post, Snyder has confirmed that the shot of three crosses in the background of the scene featuring Batman and Wonder Woman standing over a downed Superman in Batman v Superman was a reference to a scene he was planning to film for Justice League 2. Unfortunately, he hasn't elaborated on that but could it be he was planning to kill the three heroes and show their graves?

Faora Lives

In Man of Steel, Faora and her minions were sent back to the Phantom Zone. However, due to the rather vague explanation we got regarding that mysterious location in the movie, we don't know if that means they're all dead, comatose, or trapped in some sort of alternate reality. However, something that was confirmed by Snyder is that Faora is still alive and plotting her revenge against Superman.

He Wanted To Make A Self-Contained Series Of Films

When Man of Steel was released, many studios still hadn't started obsessing about creating a shared universe so it should come as no surprise to learn that rather than attempting to launch the "DCEU," Snyder was actually hoping to create a self-contained series of movies which would have had a beginning, middle, and end. Presumably, Justice League - Part 2 would have been the conclusion. 

The Mother Boxes Nearly Appeared In World War II

Snyder has revealed that he would have explored the history of the Mother Boxes in Justice League and the director has even shared some mockups of scenes which would have taken place during World War II. Leaked footage from the movie has even shown Cyborg telling the team about that and it appears as if there would have even been some scenes set in Nazi Germany. Sadly, those all ended up being cut.

That Open Pod Wasn't Supergirl's

When Snyder was asked if he had any plans for Supergirl in the DCEU, he confirmed that the open pod in that Kryptonian ship wasn't actually hers (despite a tie-in comic book released around the same time as Man of Steel claiming it was). It very much sounds like the director was planning to reveal who did escape but it's impossible to guess who that might have been and where we could have seen them.

Martha Kent And Lois Lane Had A Bigger Role In Justice League

We only see Martha Kent and Lois Lane in a single scene in Justice League when they meet at The Daily Planet. However, Snyder has since confirmed that we were supposed to see them share a conversation in Kent Farm too, an indication that Joss Whedon added that shot showing that it had been sold off during the opening credits. Chances are this extra scene was scrapped due to time constraints. 

Injustice Was Very Much An Influence For Snyder

While you might think that Knightmare sequence was "just a dream," it turns out that Snyder was planning on telling a story which would have got us to that point, with Superman turning "evil" and the Justice League having to come together in a post-apocalyptic landscape to bring the Man of Steel down. Presumably, Justice League was originally going to set the stage for that in a significant way.

Batman v Superman's Dead Robin Is Dick Grayson

In a shocking and unexpected twist, Snyder revealed that the defaced Robin costume we see in Batman v Superman actually belonged to Dick Grayson, not Jason Todd.

The Flash Was Supposed To Get A New Suit

Suicide Squad made it clear that Barry Allen had created his own superhero suit to fight criminals in but why was he still wearing that in Justice League after meeting billionaire Bruce Wayne? Well, it turns out that Snyder was indeed planning on giving the Scarlet Speedster a new look and he would have donned a suit enhanced by Wayne tech (likely the one we saw in that quite confusing time-travel sequence).

Tohle i vysvětluje, proč je DCEU (teď Worlds of DC) takový guláš. Studio chtělo po vzoru Marvelu svůj cinematic universe, ale Snyder chtěl asi něco ve stylu Trilogie o Temném rytíři. Začít Mužem s oceli a celou tu linku hrdinů uzavřít Justice League 2. A boje uvnitř studia mohly začít.


Ale vlastně bych i chtěl navštívit vesmír, kde tohle všechno natočili. 
693932
Justice League Was Supposed To Feature The Anti-Life Equation WetaFX recently revealed that the massive battle they worked on for that flashback scene in [i]Justice League[/i] was for the anti-life equation and Snyder has since hinted that Darkseid's control over that would have been what led to the seemingly evil version of Superman we saw in [i]Batman v Superman[/i]'s "Knightmare" sequence. Lex Luthor Murdered His Father The villain mentions his father in [i]Batman v Superman [/i]but Snyder later revealed that he murdered Luthor senior years before we met him in the DCEU in order to take charge of LexCorp. The Real Doomsday Is Still Out There Somewhere To say fans were disappointed with the Doomsday we got in [i]Batman v Superman[/i] would be an understatement, especially as he didn't really resemble his comic book counterpart. However, Snyder has since said that he believes the true version of the villain is still out there somewhere, something which makes sense as the one who killed Superman was an "abomination" created by Lex Luthor. Robin's Motorbike Some eagle-eyed fans noticed that there was a rusted over motorbike in Batman's garage and theories immediately started doing the rounds that it could belong to Robin. Well, when Snyder was asked directly if that was the case, he confirmed that the bike was indeed the youngster's once upon a time and that proves the Caped Crusader really hasn't moved on from the tragic death of his sidekick. That Russian Family Was News To Snyder [i]Justice League[/i] storyboard artist Jay Olivia has confirmed that the Russian family was added as a result of reshoots and when Snyder - who hasn't seen the movie - was asked about them, he had literally no idea that Joss Whedon had added them and the rest of the civilians saved by the League. Apparently, the original idea was for the town to be abandoned to avoid any [i]Man of Steel[/i]-style fan backlash. Carrie Kelly Was Going To Suit Up As Robin It's not clear when this would have happened but Snyder has confirmed that the plan was for Carrie Kelly to become the new Robin. She would have presumably joined the Dark Knight in that post-apocalyptic future, something it would have been a lot of fun to see. As of right now, it seems highly unlikely we'll get to see this female version of Batman's sidekick unless Matt Reeves has plans for her. Some Big Hints About Justice League 2 Were Teased In Batman V Superman In a very cryptic Vero post, Snyder has confirmed that the shot of three crosses in the background of the scene featuring Batman and Wonder Woman standing over a downed Superman in [i]Batman v Superman[/i] was a reference to a scene he was planning to film for [i]Justice League 2[/i]. Unfortunately, he hasn't elaborated on that but could it be he was planning to kill the three heroes and show their graves? Faora Lives In [i]Man of Steel[/i], Faora and her minions were sent back to the Phantom Zone. However, due to the rather vague explanation we got regarding that mysterious location in the movie, we don't know if that means they're all dead, comatose, or trapped in some sort of alternate reality. However, something that was confirmed by Snyder is that Faora is still alive and plotting her revenge against Superman. He Wanted To Make A Self-Contained Series Of Films When [i]Man of Steel[/i] was released, many studios still hadn't started obsessing about creating a shared universe so it should come as no surprise to learn that rather than attempting to launch the "DCEU," Snyder was actually hoping to create a self-contained series of movies which would have had a beginning, middle, and end. Presumably, [i]Justice League - Part 2[/i] would have been the conclusion.  The Mother Boxes Nearly Appeared In World War II Snyder has revealed that he would have explored the history of the Mother Boxes in [i]Justice League[/i] and the director has even shared some mockups of scenes which would have taken place during World War II. Leaked footage from the movie has even shown Cyborg telling the team about that and it appears as if there would have even been some scenes set in Nazi Germany. Sadly, those all ended up being cut. That Open Pod Wasn't Supergirl's When Snyder was asked if he had any plans for Supergirl in the DCEU, he confirmed that the open pod in that Kryptonian ship wasn't actually hers (despite a tie-in comic book released around the same time as [i]Man of Steel[/i] claiming it was). It very much sounds like the director was planning to reveal who did escape but it's impossible to guess who that might have been and where we could have seen them. Martha Kent And Lois Lane Had A Bigger Role In Justice League We only see Martha Kent and Lois Lane in a single scene in[i] Justice League[/i] when they meet at The Daily Planet. However, Snyder has since confirmed that we were supposed to see them share a conversation in Kent Farm too, an indication that Joss Whedon added that shot showing that it had been sold off during the opening credits. Chances are this extra scene was scrapped due to time constraints.  Injustice Was Very Much An Influence For Snyder While you might think that Knightmare sequence was "just a dream," it turns out that Snyder was planning on telling a story which would have got us to that point, with Superman turning "evil" and the Justice League having to come together in a post-apocalyptic landscape to bring the Man of Steel down. Presumably, [i]Justice League[/i] was originally going to set the stage for that in a significant way. Batman v Superman's Dead Robin Is Dick Grayson In a shocking and unexpected twist, Snyder revealed that the defaced Robin costume we see in [i]Batman v Superman[/i] actually belonged to Dick Grayson, not Jason Todd. The Flash Was Supposed To Get A New Suit [i]Suicide Squad[/i] made it clear that Barry Allen had created his own superhero suit to fight criminals in but why was he still wearing that in [i]Justice League[/i] after meeting billionaire Bruce Wayne? Well, it turns out that Snyder was indeed planning on giving the Scarlet Speedster a new look and he would have donned a suit enhanced by Wayne tech (likely the one we saw in that quite confusing time-travel sequence). Tohle i vysvětluje, proč je DCEU (teď Worlds of DC) takový guláš. Studio chtělo po vzoru Marvelu svůj cinematic universe, ale Snyder chtěl asi něco ve stylu Trilogie o Temném rytíři. Začít Mužem s oceli a celou tu linku hrdinů uzavřít Justice League 2. A boje uvnitř studia mohly začít. Ale vlastně bych i chtěl navštívit vesmír, kde tohle všechno natočili. 
Zack Snyder vypravuje aneb co mohlo být
2 -2
reagovat
To fotka s Barrym
Fajn pocta.:+
435832
To fotka s Barrym Fajn [url=https://www.picsofcelebrities.com/celebrity/jeff-east/pictures/large/jeff-east-photos.jpg]pocta.[/url]*:+*
0 0
reagovat

Clavius

:D:+
435764
*:D**:+*
Clavius
0 0
reagovat
Pobavila mě zpráva, že Henrymu Cavillovi bude během přetáček digitálně odstraněn knírek, který má kvůli Mission Impossible.

McQuarrie si zřejmě stojí na přírodních knírech a nedá na práci maskérů :D
435763
Pobavila mě zpráva, že Henrymu Cavillovi bude během přetáček digitálně odstraněn knírek, který má kvůli Mission Impossible. McQuarrie si zřejmě stojí na přírodních knírech a nedá na práci maskérů *:D*
0 0
reagovat
A proč jako ne? Giacchino u Rogue one to taky napsal v řádu týdnů.
435694
A proč jako ne? Giacchino u Rogue one to taky napsal v řádu týdnů.
0 0
reagovat
Na csfd je rozhovor s Elfmanem, kde padla otázka na tvorbu hudby u Age of Ultron. Říkal, že provedl pár uprav před premiérou filmu. Nemyslím si, že by u JL začínal od začátku, když premiéra je skoro za dveřmi. :D
435693
Na csfd je rozhovor s Elfmanem, kde padla otázka na tvorbu hudby u Age of Ultron. Říkal, že provedl pár uprav před premiérou filmu. Nemyslím si, že by u JL začínal od začátku, když premiéra je skoro za dveřmi. *:D*
0 0
reagovat

Néé

Junkie by mohl vytvořit něco originálního, ale Elfman už hodně dlouho nic pořádnýho neudělal :- nechci z toho další generickej soundtrack alá Marvel. 
435692
Junkie by mohl vytvořit něco originálního, ale Elfman už hodně dlouho nic pořádnýho neudělal *:-* nechci z toho další generickej soundtrack alá Marvel. 
Néé
0 0
reagovat

Bobby6killer

Zní ti tohle jako dotočení hudby k novým scénám? Já v tom vidím nahrazení a vyhazov v jednom.
Link
435691
Zní ti tohle jako dotočení hudby k novým scénám? Já v tom vidím nahrazení a vyhazov v jednom. [url=https://twitter.com/Junkie_XL/status/875159566689775616/photo/1]Link[/url]
Bobby6killer
0 0
reagovat
Ale tak on snad jen dotočí hudbu k novým scénám ne? Junkie už asi měl hotovo, teď se věnuje Tomb Raideru, proto zaskočí Elfman. Podobně jako u Age of Ultron, kde doplnil Tylera.
435690
Ale tak on snad jen dotočí hudbu k novým scénám ne? Junkie už asi měl hotovo, teď se věnuje Tomb Raideru, proto zaskočí Elfman. Podobně jako u Age of Ultron, kde doplnil Tylera.
0 0
reagovat

Chermy

Nápodobně. Proto tuto náhradu beru jako negativní krok, protože Junkieho hudba mi doposud nijak nevadila.
435689
Nápodobně. Proto tuto náhradu beru jako negativní krok, protože Junkieho hudba mi doposud nijak nevadila.
Chermy
0 0
reagovat

Uz to j*be, saboter

Boze, proc sem pritahli toho prumeraka, totalne zesabotuje ten film. JL bude nejhorsi film DCEU. :-:(
435688
Boze, proc sem pritahli toho prumeraka, totalne zesabotuje ten film. JL bude nejhorsi film DCEU. *:-**:(*
Uz to j*be, saboter
0 0
reagovat
Danny Elfman býval geniální, ale už dlouho jsem od něj neslyšel nic, čím by mě ke svým dalším projektům lákal...
435687
Danny Elfman býval geniální, ale už dlouho jsem od něj neslyšel nic, čím by mě ke svým dalším projektům lákal...
0 0
reagovat
Tak score pro JL po nástupu Whedona bude namísto Toma Holkenborga dělat Danny Elfman.
435686
Tak score pro JL po nástupu Whedona bude namísto Toma Holkenborga dělat Danny Elfman.
0 0
reagovat
Tak tohle už je silné kafe i na mě.
435668
Tak tohle už je silné kafe i na mě.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se