Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Liga spravedlnosti Zacka Snydera

příspěvky 101 - 115 Napsat příspěvek
Nobody cares...
789512
Nobody cares...
789511
8 -1
reagují: pepo
reagovat
Tvl:D Až bude někdo za 10 let zase psát tematicky článek, tak tam Batman spolu třeba s Mad Maxem určitě bude na nejvyšších příčkách:D
783335
Tvl*:D* Až bude někdo za 10 let zase psát tematicky [url=https://www.moviezone.cz/clanek/32824-top-11-nejpekelnejsi-hollywoodska-nataceni/3#3]článek[/url], tak tam Batman spolu třeba s Mad Maxem určitě bude na nejvyšších příčkách*:D*
5 0
reagovat
Jojo, na zprávě odněkud z 4chanu, že Pattinson měl sex s Kravitz na Batmobilu, musel je přerušit rozčilený Reeves a ona je teď těhotná, určitě něco bude. link :D
783328
Jojo, na zprávě odněkud z 4chanu, že Pattinson měl sex s Kravitz na Batmobilu, musel je přerušit rozčilený Reeves a ona je teď těhotná, určitě něco bude. [url=https://www.small-screen.co.uk/wp-content/uploads/2021/02/the-batman-rumours-1050x641.jpg]link[/url] *:D*
783326
7 0
reagovat
Akože radosť a očakávanie na ZSJL s tebou celkom zdielam aj ked som opatrrný. Ale tie keci o The Batman sú smiešne :D Zdroj? The Sun? :D Vieš na ako placi boli problémy? Na Coppolovej Apocalypse :D:D To boli problémy!
783324
Akože radosť a očakávanie na ZSJL s tebou celkom zdielam aj ked som opatrrný. Ale tie keci o The Batman sú smiešne *:D* Zdroj? The Sun? *:D* Vieš na ako placi boli problémy? Na Coppolovej Apocalypse *:D**:D* To boli problémy!
783322
5 0
reagovat
783231
https://www.youtube.com/watch?v=-HY0rTfHwdo
783229
2 -1
reagovat
Poustel sis Toma a Jerryho?
783230
Poustel sis Toma a Jerryho?
783229
8 -1
reagovat
reaguje na: Randal K.
Vzhledem k Jokerově absenci v původním snímku si nemyslím, že bude mít ve Snyder's cutu, nějakou velkou úlohu. Takže mi přijde vtipné, že se objevuje na většině nových propagačních fotkách. Takový pokřivený typ reklamy, který ve mě nevzbuzuje moc důvěry. 
Řekl bych že ten film bude neskutečně ambiciozní. Bohužel si dokážu velmi živě představit, že takový mix právě uměleckých ambicí, akce, technicko-vizuálních atrakcí a dramatického i toporného herectví, vytvoří na ploše čtyř hodin spíš nestravitelný guláš, než dobře vybalancovaný zážitek.
781585
Vzhledem k Jokerově absenci v původním snímku si nemyslím, že bude mít ve Snyder's cutu, nějakou velkou úlohu. Takže mi přijde vtipné, že se objevuje na většině nových propagačních fotkách. Takový pokřivený typ reklamy, který ve mě nevzbuzuje moc důvěry.  Řekl bych že ten film bude neskutečně ambiciozní. Bohužel si dokážu velmi živě představit, že takový mix právě uměleckých ambicí, akce, technicko-vizuálních atrakcí a dramatického i toporného herectví, vytvoří na ploše čtyř hodin spíš nestravitelný guláš, než dobře vybalancovaný zážitek.
780087
2 0
reagovat
Musím povedať, že Leto ako Joker vyzerá dosť dobre. Po Reynoldsovi ako Deadpoolovi jediný herec co zjavne dostane šancu na úplne inú interpretáciu tej istej postavy a tiež preto, lebo tá prvá stála za úplné hovno. 

Minimálne mám rešpekt, že má gule to vyskúšať,lebo ďalší fail a potom ako to dal Phoenix - to už by bola slušná hanba. 

Ja mu tentokrát aj verím a držím palce a aj preto lebo to riadi Snyder. Vytknúť sa mu dá X vecí, ale na casting má nos - vid. Momoa, Cavill, Affleck a Gal Gadot. 
780087
Musím povedať, že Leto ako Joker vyzerá dosť dobre. Po Reynoldsovi ako Deadpoolovi jediný herec co zjavne dostane šancu na úplne inú interpretáciu tej istej postavy a tiež preto, lebo tá prvá stála za úplné hovno.  Minimálne mám rešpekt, že má gule to vyskúšať,lebo ďalší fail a potom ako to dal Phoenix - to už by bola slušná hanba.  Ja mu tentokrát aj verím a držím palce a aj preto lebo to riadi Snyder. Vytknúť sa mu dá X vecí, ale na casting má nos - vid. Momoa, Cavill, Affleck a Gal Gadot. 
2 -2
reagují: SirCrix
reagovat

WarnerMedia - synopse

In ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE, determined to ensure Superman’s (Henry Cavill) ultimate sacrifice was not in vain, Bruce Wayne (Ben Affleck) aligns forces with Diana Prince (Gal Gadot) with plans to recruit a team of metahumans to protect the world from an approaching threat of catastrophic proportions. The task proves more difficult than Bruce imagined, as each of the recruits must face the demons of their own pasts to transcend that which has held them back, allowing them to come together, finally forming an unprecedented league of heroes. Now united, Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) and The Flash (Ezra Miller) may be too late to save the planet from Steppenwolf, DeSaad and Darkseid and their dreadful intentions.
778969
In ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE, determined to ensure Superman’s (Henry Cavill) ultimate sacrifice was not in vain, Bruce Wayne (Ben Affleck) aligns forces with Diana Prince (Gal Gadot) with plans to recruit a team of metahumans to protect the world from an approaching threat of catastrophic proportions. [b]The task proves more difficult than Bruce imagined[/b], as each of the[b] recruits must face the demons of their own pasts[/b] to transcend that which has held them back, allowing them to come together, finally forming an unprecedented league of heroes. Now united, Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) and The Flash (Ezra Miller) [b]may be too late to save the planet from Steppenwolf[/b], [b]DeSaad[/b] and [b]Darkseid[/b] and their dreadful intentions.
WarnerMedia - synopse
2 -2
reagovat
reaguje na: verbst
A co tohle? Jádro je Junkieho.
778957
A co [url=https://soundcloud.com/geraldocortes/hope-never-dies-justice-league-black-suit-edition-trailer-2-music]tohle[/url]? Jádro je Junkieho.
778956
1 -2
reagovat
reaguje na: David92
Tak to není úplně těžký, žejo :D
Se vší úctou k Mistrovi, už je taky za zenitem a jde to poznat.
778956
Tak to není úplně těžký, žejo *:D* Se vší úctou k Mistrovi, už je taky za zenitem a jde to poznat.
765162
3 0
reagují: kfk
reagovat
Trailer možná už tuto neděli. Případně 14.2.
778953
Trailer možná už tuto neděli. Případně 14.2.
4 -3
reagovat
Premiéra 18. března na českém HBO GO.
778941
Premiéra 18. března na českém HBO GO.
6 -2
reagovat

Novinky

ZSJL nakonec výjde jako 4h film a ne jako 4 dílná miniserie . 

Film ma 4 h bez titulků , kompletní stopáž tedy bude mít neco kolem 4h10m-4h15m

Film je na 99,95% hotový

Brzo výjde novy trailer a začne celkově reklamní kampaň .

Datum vydaní je březen , brzy budeme vědet i přesné datum. 
777766
ZSJL nakonec výjde jako 4h film a ne jako 4 dílná miniserie .  Film ma 4 h bez titulků , kompletní stopáž tedy bude mít neco kolem 4h10m-4h15m Film je na 99,95% hotový Brzo výjde novy trailer a začne celkově reklamní kampaň . Datum vydaní je březen , brzy budeme vědet i přesné datum. 
Novinky
5 -2
reagovat

Junkie XL OST Sneak Peak

link

Zní to milionkrát líp než to co složil Elfman ..:+
765162
[url=https://youtu.be/CPtviv08FMo]https://youtu.be/CPtviv08FMo [/url] Zní to milionkrát líp než to co složil Elfman ..*:+*
Junkie XL OST Sneak Peak
4 -1
reagují: verbst
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se