Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Liga spravedlnosti Zacka Snydera

příspěvky 101 - 120 Napsat příspěvek
reaguje na: Mr. Hlad
Mám deset minut, než mi otevřou pekařství, kde si koupím snídani, než půjdu do práce, tak to zkusím: 

WB očekávalo od Snydera a jeho komiksovek hity. Ty nedostalo. Je to bohužel fakt a dá se matematicky prokázat. Muž z oceli stál plus mínus 250 milionů, utržil 668 milionů. Jsou to špatné peníze? Vůbec, zvlášť na začátek série. Ale třeba takoví Transformers 5 s podobným výsledkem skončili, protože to nejsou zase až tak dobré peníze, ale jak říkám, tady se startovalo budovalo a představovala se nová koncepce, tak se s tím počítalo. 

Batman vs. Superman stál až 300 milionů a utržil 870. To už taková sláva není. WB na tom nejspíš něco vydělalo, jenomže Batman vs. Superman je to nejvíc, co může divákům nabídnout. Je to jak Avengers. Velká událost, nejslavnější hrdinové proti sobě a tak. Ten film měl utržit mnohem víc a kopat stejnou ligu jako Iron Man nebo právě Avengers. Ne předběhnout v tržbách dvojku Ant-Mana. I nováčci jako Black Panther a Captain Marvel ukázali BvS záda. 

Co se týče Justice League, tam se nikdy nedozvíme, jestli by do kina přišlo na Snydera víc lidí než na Whedona. Asi jo, ale bylo by to úspěšnější než BvS? Asi ne. Kdo se u BvS spálil, ten by znovu na Snydera nepřišel. A nové fandy tu Snyderverse nabíral jen těžko. 

No a pak tu máme Jokera. Film s přístupností pro dospělé, který stál čtvrtinu toho co BvS a utržil miliardu. 

A teď se podívej na ta čísla a zkus si promyslet, o co asi mají lidi zájem. Jestli o Snyderovu destrukci, zpomalovačky a temnotu, nebo o něco... řekněme lidštějšího a uvěřitelnějšího. 

I kdyby Snyderverse vydělal studiu prachy (jakože asi vydělal), nebylo jich dost na to, aby nikdo nezkoušel zjišťovat, jestli neexistuje způsob, jak s těmi komiksovými předlohami naložit tak, aby z toho byly úspěšnější filmy. A evidentně je. Snyder už vyložil všechny karty na stůl a všichni vědí, co od něj očekávat. A studiu (respektive divákům, kterých už víc nepřijde) to prostě nestačí. 

Když budou mít Warneři 200 milionů navíc, budou spíš vymýšlet, jak navázat na Jokera, jak zkusit pojmout Supermana s Batmanem jinak nebo podobné věci. Vracet se ke Snyderverse nemá smysl. Tam už vědí, co od režiséra můžou dostat a mají pocit, že to není dost na to, aby do toho investovali prachy, čas, herce, studia a práci. 

Snyderverse se může líbit i někomu z vrcholových manažerů ve Warnerech, ale ta čísla mluví jasně. Zájem o to je, ale zdaleka ne dost velký na to, aby mělo studio chuť jít touhle cestou dál. 
794491
Mám deset minut, než mi otevřou pekařství, kde si koupím snídani, než půjdu do práce, tak to zkusím:  WB očekávalo od Snydera a jeho komiksovek hity. Ty nedostalo. Je to bohužel fakt a dá se matematicky prokázat. Muž z oceli stál plus mínus 250 milionů, utržil 668 milionů. Jsou to špatné peníze? Vůbec, zvlášť na začátek série. Ale třeba takoví Transformers 5 s podobným výsledkem skončili, protože to nejsou zase až tak dobré peníze, ale jak říkám, tady se startovalo budovalo a představovala se nová koncepce, tak se s tím počítalo.  Batman vs. Superman stál až 300 milionů a utržil 870. To už taková sláva není. WB na tom nejspíš něco vydělalo, jenomže Batman vs. Superman je to nejvíc, co může divákům nabídnout. Je to jak Avengers. Velká událost, nejslavnější hrdinové proti sobě a tak. Ten film měl utržit mnohem víc a kopat stejnou ligu jako Iron Man nebo právě Avengers. Ne předběhnout v tržbách dvojku Ant-Mana. I nováčci jako Black Panther a Captain Marvel ukázali BvS záda.  Co se týče Justice League, tam se nikdy nedozvíme, jestli by do kina přišlo na Snydera víc lidí než na Whedona. Asi jo, ale bylo by to úspěšnější než BvS? Asi ne. Kdo se u BvS spálil, ten by znovu na Snydera nepřišel. A nové fandy tu Snyderverse nabíral jen těžko.  No a pak tu máme Jokera. Film s přístupností pro dospělé, který stál čtvrtinu toho co BvS a utržil miliardu.  A teď se podívej na ta čísla a zkus si promyslet, o co asi mají lidi zájem. Jestli o Snyderovu destrukci, zpomalovačky a temnotu, nebo o něco... řekněme lidštějšího a uvěřitelnějšího.  I kdyby Snyderverse vydělal studiu prachy (jakože asi vydělal), nebylo jich dost na to, aby nikdo nezkoušel zjišťovat, jestli neexistuje způsob, jak s těmi komiksovými předlohami naložit tak, aby z toho byly úspěšnější filmy. A evidentně je. Snyder už vyložil všechny karty na stůl a všichni vědí, co od něj očekávat. A studiu (respektive divákům, kterých už víc nepřijde) to prostě nestačí.  Když budou mít Warneři 200 milionů navíc, budou spíš vymýšlet, jak navázat na Jokera, jak zkusit pojmout Supermana s Batmanem jinak nebo podobné věci. Vracet se ke Snyderverse nemá smysl. Tam už vědí, co od režiséra můžou dostat a mají pocit, že to není dost na to, aby do toho investovali prachy, čas, herce, studia a práci.  Snyderverse se může líbit i někomu z vrcholových manažerů ve Warnerech, ale ta čísla mluví jasně. Zájem o to je, ale zdaleka ne dost velký na to, aby mělo studio chuť jít touhle cestou dál. 
794488
26 -1
reagují: Robur, Taylor
reagovat
reaguje na: MARTASLJ19
Ty si fakt směšný člověk. Ale zábavný už moc ne. 
794488
Ty si fakt směšný člověk. Ale zábavný už moc ne. 
794481
17 -1
reagují: Mr. Hlad
reagovat
SUPERMAN Henry Cavill Wants To Be In THE FLASH?

link
794482
SUPERMAN Henry Cavill Wants To Be In THE FLASH? https://www.youtube.com/watch?v=ACYM9gplF-o&ab_channel=PingPongFlixPingPongFlix
0 -2
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Si ešte nejedol? Tam si naštuduj celú problematiku Snyder Cutu, aby si v budúcnosti zase nepísal nezmysli ako v tej poslednej novinke. Snyderverse je stále silný a silnejší - nie ako tvoje prianie vo víkendovom výplachu. Žiadny film za rok 2021 nebude taký zaujímavý a rozoberaní ako Snyder Cut. Treba sa s tým zmieriť. Ani Marvelovka nezahojí rany. 
794481
Si ešte nejedol? Tam si naštuduj celú problematiku Snyder Cutu, aby si v budúcnosti zase nepísal nezmysli ako v tej poslednej novinke. Snyderverse je stále silný a silnejší - nie ako tvoje prianie vo víkendovom výplachu. Žiadny film za rok 2021 nebude taký zaujímavý a rozoberaní ako Snyder Cut. Treba sa s tým zmieriť. Ani Marvelovka nezahojí rany. 
794467
1 -11
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: Bobby6killer
Keďže na tom zarobili...

link
794480
Keďže na tom zarobili... https://www.youtube.com/watch?v=UE2BPQ0_qSQ&ab_channel=TheTruth31 
794464
1 -2
reagovat
Já myslím že puffyho nápad na veřejnou sbírku na další Snyderův zásek do DC je excelentní - jen ať se mu fandové složí, a potom by Snyder ten film musel natočit povinně, přesně s těmi prostředky které dá jeho armáda fanoušků dohromady.
Takže kulisy z kartonu, místo Cavilla by si mohl dovolit zaplatit leda Seagala, Batmobil by byl oplechovaná škodovka, a CGI efekty budou dělat v The Asylum. Místo kamer může mít třeba mobil s gafou přilepeným objektivem z eBay, tenhle rozdíl u něj už nikdo nepozná.
Takový film bych chtěl vidět, to by byl instantní kult.
794473
Já myslím že puffyho nápad na veřejnou sbírku na další Snyderův zásek do DC je excelentní - jen ať se mu fandové složí, a potom by Snyder ten film musel natočit povinně, přesně s těmi prostředky které dá jeho armáda fanoušků dohromady. Takže kulisy z kartonu, místo Cavilla by si mohl dovolit zaplatit leda Seagala, Batmobil by byl oplechovaná škodovka, a CGI efekty budou dělat v The Asylum. Místo kamer může mít třeba mobil s gafou přilepeným objektivem z eBay, tenhle rozdíl u něj už nikdo nepozná. Takový film bych chtěl vidět, to by byl instantní kult.
5 0
reagovat
Warnery jsem ještě nekoupil. :D
794469
Warnery jsem ještě nekoupil. *:D*
8 0
reagovat
Tohle on nepochopí. Nechce. Snažíte se zbytečně. 
794467
Tohle on nepochopí. Nechce. Snažíte se zbytečně. 
8 0
reagují: MARTASLJ19
reagovat
To je super nutit soukromou firmu, aby ze svoji kapsy vytáhla cca 5 miliard korun na produkci :D aby těch par Snyder fanatiků bylo spokojenejch. To jsou fakt hajzlove ze to nezaplatej :D
794464
To je super nutit soukromou firmu, aby ze svoji kapsy vytáhla cca 5 miliard korun na produkci *:D* aby těch par Snyder fanatiků bylo spokojenejch. To jsou fakt hajzlove ze to nezaplatej *:D*
8 0
reagují: MARTASLJ19
reagovat
reaguje na: MARTASLJ19
No tak sa poskladajte aj na trojku. Štúdio nie je nejaký zlosyn, ktorý chce všetko režisérovi za každú cenu zničiť. Oni sú investor, ktorý rozhoduje, či produkt zafinancujú alebo nie. No a Snyderov produkt sa im nezdal ako niečo, čo by chceli financovať. Oni mu nič nedĺžia. To skôr on môže byť rád, že u nich mohol natočiť niekoľko filmov.
794463
No tak sa poskladajte aj na trojku. Štúdio nie je nejaký zlosyn, ktorý chce všetko režisérovi za každú cenu zničiť. Oni sú investor, ktorý rozhoduje, či produkt zafinancujú alebo nie. No a Snyderov produkt sa im nezdal ako niečo, čo by chceli financovať. Oni mu nič nedĺžia. To skôr on môže byť rád, že u nich mohol natočiť niekoľko filmov.
794437
11 0
reagovat
reaguje na: pepo
To mi povídej, taky bych bral pokračování :D
794450
To mi povídej, taky bych bral pokračování *:D*
794418
1 -2
reagovat
reaguje na: puffy2
Po  JUSTICE LEAGUE 2 by nebol kľud lebo by sme chceli trojku. Ono všetko je to tragické by som povedal. Keby ho fakt nechá WB na pokoji tak v 2017 by vyšlo jeho Justice League a už bol plán že 2 a 3 film by sa natočili naraz, aby nemuseli znova zháňať hercov a všetko znova pripravovať. Ja chcem vidieť zlého Supermana a Darkseida. Nech si vraví kto chce čo chce - Snyderverse by priniesol veci, ktoré ešte sfilmované neboli. Ja nechcem stále známych záporákov(ktorí budú u Pattinsona), ale práve to čo chcel ukázať Snyder. 
794437
Po  JUSTICE LEAGUE 2 by nebol kľud lebo by sme chceli trojku. Ono všetko je to tragické by som povedal. Keby ho fakt nechá WB na pokoji tak v 2017 by vyšlo jeho Justice League a už bol plán že 2 a 3 film by sa natočili naraz, aby nemuseli znova zháňať hercov a všetko znova pripravovať. Ja chcem vidieť zlého Supermana a Darkseida. Nech si vraví kto chce čo chce - Snyderverse by priniesol veci, ktoré ešte sfilmované neboli. Ja nechcem stále známych záporákov(ktorí budú u Pattinsona), ale práve to čo chcel ukázať Snyder. 
794420
1 -5
reagují: puffy2
reagovat
Vizionar zpomalovac snyder? No ja vam nevim. Pak se kouknete, co vse pro film technicky udelal treba Lucas. Nebo v umelecky vizi treba Lynch v treti rade twin peaks. A ja se mam pak klanet a zasnout nas Snyderem?

ale teda je pravda, ze to zboštěni postav v dc je docela zajimavy, ale provedeni za me pokulhava. 

Ps: jinak me treba snyder naucil nenavidet zpomalovacky:D
794433
Vizionar zpomalovac snyder? No ja vam nevim. Pak se kouknete, co vse pro film technicky udelal treba Lucas. Nebo v umelecky vizi treba Lynch v treti rade twin peaks. A ja se mam pak klanet a zasnout nas Snyderem? ale teda je pravda, ze to zboštěni postav v dc je docela zajimavy, ale provedeni za me pokulhava.  Ps: jinak me treba snyder naucil nenavidet zpomalovacky:D
4 0
reagovat
reaguje na: Taylor
Čisto technicky, každý režisér, ktorý má konkrétnu víziu pre svoj film je "vizionár". Aj Michael Bay, aj Uwe Boll, aj James Wan, aj Zdeněk Troška. 

Ak slovo "vizionár" chápeme ako "niekto kto plánuje budúcnosť múdro, invenčne, nápadito a progresívne" (alebo niečo podobné), otázka je kto vlastne je medzi režisérmi skutočne vizionár? Pretože mám pocit, že slovo "vizionár" sa chápe všeobecne ako "progresívny génius čo predbieha dobu alebo vytvára nové trendy". 

A kto dnes takúto škatuľku naplní? Fincher? Nolan? Wes Anderson? Tarantino? Scott? 
794423
Čisto technicky, každý režisér, ktorý má konkrétnu víziu pre svoj film je "vizionár". Aj Michael Bay, aj Uwe Boll, aj James Wan, aj Zdeněk Troška.  Ak slovo "vizionár" chápeme ako "niekto kto plánuje budúcnosť múdro, invenčne, nápadito a progresívne" (alebo niečo podobné), otázka je kto vlastne je medzi režisérmi skutočne vizionár? Pretože mám pocit, že slovo "vizionár" sa chápe všeobecne ako "progresívny génius čo predbieha dobu alebo vytvára nové trendy".  A kto dnes takúto škatuľku naplní? Fincher? Nolan? Wes Anderson? Tarantino? Scott? 
794422
2 -1
reagovat
reaguje na: MARTASLJ19
Chlape, nechci ti brát iluze, ale vizionář to fakticky není! Já osobně mám rád jeho MoS, BvS i ZSJL...ale vizionář to rozhodně není. To mimochodem dokázal třeba i tou jeho dementní Armádou mrtvých....ale pokračování ZSJL bych se nebránil:D
794422
Chlape, nechci ti brát iluze, ale vizionář to fakticky není! Já osobně mám rád jeho MoS, BvS i ZSJL...ale vizionář to rozhodně není. To mimochodem dokázal třeba i tou jeho dementní Armádou mrtvých....ale pokračování ZSJL bych se nebránil*:D*
794400
5 -1
reagují: Randal K.
reagovat
Warnery by mali spustiť zbierku na natočenie JUSTICE LEAGUE 2. A ak by sa vyzbieralo 200 mega, tak nech sa natočí a budú všetci spokojní.
794420
Warnery by mali spustiť zbierku na natočenie JUSTICE LEAGUE 2. A ak by sa vyzbieralo 200 mega, tak nech sa natočí a budú všetci spokojní.
4 -2
reagují: MARTASLJ19
reagovat
robte si z neho strandu, ale ja strašne chcem nech má pravdu:D:D:D
794418
robte si z neho strandu, ale ja strašne chcem nech má pravdu*:D**:D**:D*
3 -3
reagují: Robur
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak Brno tam buzerantú plno...
794416
Tak Brno tam buzerantú plno...
794370
2 -11
reagovat
Na 8 výročie filmu Man of Steel začali fanúšikovia opäť žiadať WB, aby sa vrátil vizionár Zack Snyder a dokončil Justice League druhým a tretím dielom 8)
794400
Na 8 výročie filmu Man of Steel začali fanúšikovia opäť žiadať WB, aby sa vrátil vizionár Zack Snyder a dokončil Justice League druhým a tretím dielom *8)*
3 -9
reagují: Taylor
reagovat
Přílep se vteřinovým lepidlem na chodník před studio Warner Bros, dokud nebude JL 2.
To teď frčí, hlavně v Brně.
794370
Přílep se vteřinovým lepidlem na chodník před studio Warner Bros, dokud nebude JL 2. To teď frčí, hlavně v Brně.
7 0
reagují: MARTASLJ19
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se