Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k filmu Liga spravedlnosti Zacka Snydera

příspěvky 81 - 100 Napsat příspěvek
reaguje na: Mr. Hlad
Mám deset minut, než mi otevřou pekařství, kde si koupím snídani, než půjdu do práce, tak to zkusím: 

WB očekávalo od Snydera a jeho komiksovek hity. Ty nedostalo. Je to bohužel fakt a dá se matematicky prokázat. Muž z oceli stál plus mínus 250 milionů, utržil 668 milionů. Jsou to špatné peníze? Vůbec, zvlášť na začátek série. Ale třeba takoví Transformers 5 s podobným výsledkem skončili, protože to nejsou zase až tak dobré peníze, ale jak říkám, tady se startovalo budovalo a představovala se nová koncepce, tak se s tím počítalo. 

Batman vs. Superman stál až 300 milionů a utržil 870. To už taková sláva není. WB na tom nejspíš něco vydělalo, jenomže Batman vs. Superman je to nejvíc, co může divákům nabídnout. Je to jak Avengers. Velká událost, nejslavnější hrdinové proti sobě a tak. Ten film měl utržit mnohem víc a kopat stejnou ligu jako Iron Man nebo právě Avengers. Ne předběhnout v tržbách dvojku Ant-Mana. I nováčci jako Black Panther a Captain Marvel ukázali BvS záda. 

Co se týče Justice League, tam se nikdy nedozvíme, jestli by do kina přišlo na Snydera víc lidí než na Whedona. Asi jo, ale bylo by to úspěšnější než BvS? Asi ne. Kdo se u BvS spálil, ten by znovu na Snydera nepřišel. A nové fandy tu Snyderverse nabíral jen těžko. 

No a pak tu máme Jokera. Film s přístupností pro dospělé, který stál čtvrtinu toho co BvS a utržil miliardu. 

A teď se podívej na ta čísla a zkus si promyslet, o co asi mají lidi zájem. Jestli o Snyderovu destrukci, zpomalovačky a temnotu, nebo o něco... řekněme lidštějšího a uvěřitelnějšího. 

I kdyby Snyderverse vydělal studiu prachy (jakože asi vydělal), nebylo jich dost na to, aby nikdo nezkoušel zjišťovat, jestli neexistuje způsob, jak s těmi komiksovými předlohami naložit tak, aby z toho byly úspěšnější filmy. A evidentně je. Snyder už vyložil všechny karty na stůl a všichni vědí, co od něj očekávat. A studiu (respektive divákům, kterých už víc nepřijde) to prostě nestačí. 

Když budou mít Warneři 200 milionů navíc, budou spíš vymýšlet, jak navázat na Jokera, jak zkusit pojmout Supermana s Batmanem jinak nebo podobné věci. Vracet se ke Snyderverse nemá smysl. Tam už vědí, co od režiséra můžou dostat a mají pocit, že to není dost na to, aby do toho investovali prachy, čas, herce, studia a práci. 

Snyderverse se může líbit i někomu z vrcholových manažerů ve Warnerech, ale ta čísla mluví jasně. Zájem o to je, ale zdaleka ne dost velký na to, aby mělo studio chuť jít touhle cestou dál. 
794491
Mám deset minut, než mi otevřou pekařství, kde si koupím snídani, než půjdu do práce, tak to zkusím:  WB očekávalo od Snydera a jeho komiksovek hity. Ty nedostalo. Je to bohužel fakt a dá se matematicky prokázat. Muž z oceli stál plus mínus 250 milionů, utržil 668 milionů. Jsou to špatné peníze? Vůbec, zvlášť na začátek série. Ale třeba takoví Transformers 5 s podobným výsledkem skončili, protože to nejsou zase až tak dobré peníze, ale jak říkám, tady se startovalo budovalo a představovala se nová koncepce, tak se s tím počítalo.  Batman vs. Superman stál až 300 milionů a utržil 870. To už taková sláva není. WB na tom nejspíš něco vydělalo, jenomže Batman vs. Superman je to nejvíc, co může divákům nabídnout. Je to jak Avengers. Velká událost, nejslavnější hrdinové proti sobě a tak. Ten film měl utržit mnohem víc a kopat stejnou ligu jako Iron Man nebo právě Avengers. Ne předběhnout v tržbách dvojku Ant-Mana. I nováčci jako Black Panther a Captain Marvel ukázali BvS záda.  Co se týče Justice League, tam se nikdy nedozvíme, jestli by do kina přišlo na Snydera víc lidí než na Whedona. Asi jo, ale bylo by to úspěšnější než BvS? Asi ne. Kdo se u BvS spálil, ten by znovu na Snydera nepřišel. A nové fandy tu Snyderverse nabíral jen těžko.  No a pak tu máme Jokera. Film s přístupností pro dospělé, který stál čtvrtinu toho co BvS a utržil miliardu.  A teď se podívej na ta čísla a zkus si promyslet, o co asi mají lidi zájem. Jestli o Snyderovu destrukci, zpomalovačky a temnotu, nebo o něco... řekněme lidštějšího a uvěřitelnějšího.  I kdyby Snyderverse vydělal studiu prachy (jakože asi vydělal), nebylo jich dost na to, aby nikdo nezkoušel zjišťovat, jestli neexistuje způsob, jak s těmi komiksovými předlohami naložit tak, aby z toho byly úspěšnější filmy. A evidentně je. Snyder už vyložil všechny karty na stůl a všichni vědí, co od něj očekávat. A studiu (respektive divákům, kterých už víc nepřijde) to prostě nestačí.  Když budou mít Warneři 200 milionů navíc, budou spíš vymýšlet, jak navázat na Jokera, jak zkusit pojmout Supermana s Batmanem jinak nebo podobné věci. Vracet se ke Snyderverse nemá smysl. Tam už vědí, co od režiséra můžou dostat a mají pocit, že to není dost na to, aby do toho investovali prachy, čas, herce, studia a práci.  Snyderverse se může líbit i někomu z vrcholových manažerů ve Warnerech, ale ta čísla mluví jasně. Zájem o to je, ale zdaleka ne dost velký na to, aby mělo studio chuť jít touhle cestou dál. 
794488
26 -1
reagují: Robur, Taylor
reagovat
Ty si fakt směšný člověk. Ale zábavný už moc ne. 
794488
Ty si fakt směšný člověk. Ale zábavný už moc ne. 
794481
17 -1
reagují: Mr. Hlad
reagovat
Já myslím že puffyho nápad na veřejnou sbírku na další Snyderův zásek do DC je excelentní - jen ať se mu fandové složí, a potom by Snyder ten film musel natočit povinně, přesně s těmi prostředky které dá jeho armáda fanoušků dohromady.
Takže kulisy z kartonu, místo Cavilla by si mohl dovolit zaplatit leda Seagala, Batmobil by byl oplechovaná škodovka, a CGI efekty budou dělat v The Asylum. Místo kamer může mít třeba mobil s gafou přilepeným objektivem z eBay, tenhle rozdíl u něj už nikdo nepozná.
Takový film bych chtěl vidět, to by byl instantní kult.
794473
Já myslím že puffyho nápad na veřejnou sbírku na další Snyderův zásek do DC je excelentní - jen ať se mu fandové složí, a potom by Snyder ten film musel natočit povinně, přesně s těmi prostředky které dá jeho armáda fanoušků dohromady. Takže kulisy z kartonu, místo Cavilla by si mohl dovolit zaplatit leda Seagala, Batmobil by byl oplechovaná škodovka, a CGI efekty budou dělat v The Asylum. Místo kamer může mít třeba mobil s gafou přilepeným objektivem z eBay, tenhle rozdíl u něj už nikdo nepozná. Takový film bych chtěl vidět, to by byl instantní kult.
5 0
reagovat
Warnery jsem ještě nekoupil. :D
794469
Warnery jsem ještě nekoupil. *:D*
8 0
reagovat
Tohle on nepochopí. Nechce. Snažíte se zbytečně. 
794467
Tohle on nepochopí. Nechce. Snažíte se zbytečně. 
8 0
reagovat
To je super nutit soukromou firmu, aby ze svoji kapsy vytáhla cca 5 miliard korun na produkci :D aby těch par Snyder fanatiků bylo spokojenejch. To jsou fakt hajzlove ze to nezaplatej :D
794464
To je super nutit soukromou firmu, aby ze svoji kapsy vytáhla cca 5 miliard korun na produkci *:D* aby těch par Snyder fanatiků bylo spokojenejch. To jsou fakt hajzlove ze to nezaplatej *:D*
8 0
reagovat
No tak sa poskladajte aj na trojku. Štúdio nie je nejaký zlosyn, ktorý chce všetko režisérovi za každú cenu zničiť. Oni sú investor, ktorý rozhoduje, či produkt zafinancujú alebo nie. No a Snyderov produkt sa im nezdal ako niečo, čo by chceli financovať. Oni mu nič nedĺžia. To skôr on môže byť rád, že u nich mohol natočiť niekoľko filmov.
794463
No tak sa poskladajte aj na trojku. Štúdio nie je nejaký zlosyn, ktorý chce všetko režisérovi za každú cenu zničiť. Oni sú investor, ktorý rozhoduje, či produkt zafinancujú alebo nie. No a Snyderov produkt sa im nezdal ako niečo, čo by chceli financovať. Oni mu nič nedĺžia. To skôr on môže byť rád, že u nich mohol natočiť niekoľko filmov.
794437
11 0
reagovat
reaguje na: pepo
To mi povídej, taky bych bral pokračování :D
794450
To mi povídej, taky bych bral pokračování *:D*
794418
1 -2
reagovat
Vizionar zpomalovac snyder? No ja vam nevim. Pak se kouknete, co vse pro film technicky udelal treba Lucas. Nebo v umelecky vizi treba Lynch v treti rade twin peaks. A ja se mam pak klanet a zasnout nas Snyderem?

ale teda je pravda, ze to zboštěni postav v dc je docela zajimavy, ale provedeni za me pokulhava. 

Ps: jinak me treba snyder naucil nenavidet zpomalovacky:D
794433
Vizionar zpomalovac snyder? No ja vam nevim. Pak se kouknete, co vse pro film technicky udelal treba Lucas. Nebo v umelecky vizi treba Lynch v treti rade twin peaks. A ja se mam pak klanet a zasnout nas Snyderem? ale teda je pravda, ze to zboštěni postav v dc je docela zajimavy, ale provedeni za me pokulhava.  Ps: jinak me treba snyder naucil nenavidet zpomalovacky:D
4 0
reagovat
reaguje na: Taylor
Čisto technicky, každý režisér, ktorý má konkrétnu víziu pre svoj film je "vizionár". Aj Michael Bay, aj Uwe Boll, aj James Wan, aj Zdeněk Troška. 

Ak slovo "vizionár" chápeme ako "niekto kto plánuje budúcnosť múdro, invenčne, nápadito a progresívne" (alebo niečo podobné), otázka je kto vlastne je medzi režisérmi skutočne vizionár? Pretože mám pocit, že slovo "vizionár" sa chápe všeobecne ako "progresívny génius čo predbieha dobu alebo vytvára nové trendy". 

A kto dnes takúto škatuľku naplní? Fincher? Nolan? Wes Anderson? Tarantino? Scott? 
794423
Čisto technicky, každý režisér, ktorý má konkrétnu víziu pre svoj film je "vizionár". Aj Michael Bay, aj Uwe Boll, aj James Wan, aj Zdeněk Troška.  Ak slovo "vizionár" chápeme ako "niekto kto plánuje budúcnosť múdro, invenčne, nápadito a progresívne" (alebo niečo podobné), otázka je kto vlastne je medzi režisérmi skutočne vizionár? Pretože mám pocit, že slovo "vizionár" sa chápe všeobecne ako "progresívny génius čo predbieha dobu alebo vytvára nové trendy".  A kto dnes takúto škatuľku naplní? Fincher? Nolan? Wes Anderson? Tarantino? Scott? 
794422
2 -1
reagovat
Chlape, nechci ti brát iluze, ale vizionář to fakticky není! Já osobně mám rád jeho MoS, BvS i ZSJL...ale vizionář to rozhodně není. To mimochodem dokázal třeba i tou jeho dementní Armádou mrtvých....ale pokračování ZSJL bych se nebránil:D
794422
Chlape, nechci ti brát iluze, ale vizionář to fakticky není! Já osobně mám rád jeho MoS, BvS i ZSJL...ale vizionář to rozhodně není. To mimochodem dokázal třeba i tou jeho dementní Armádou mrtvých....ale pokračování ZSJL bych se nebránil*:D*
794400
5 -1
reagují: Randal K.
reagovat
Warnery by mali spustiť zbierku na natočenie JUSTICE LEAGUE 2. A ak by sa vyzbieralo 200 mega, tak nech sa natočí a budú všetci spokojní.
794420
Warnery by mali spustiť zbierku na natočenie JUSTICE LEAGUE 2. A ak by sa vyzbieralo 200 mega, tak nech sa natočí a budú všetci spokojní.
4 -2
reagovat
robte si z neho strandu, ale ja strašne chcem nech má pravdu:D:D:D
794418
robte si z neho strandu, ale ja strašne chcem nech má pravdu*:D**:D**:D*
3 -3
reagují: Robur
reagovat
Přílep se vteřinovým lepidlem na chodník před studio Warner Bros, dokud nebude JL 2.
To teď frčí, hlavně v Brně.
794370
Přílep se vteřinovým lepidlem na chodník před studio Warner Bros, dokud nebude JL 2. To teď frčí, hlavně v Brně.
7 0
reagovat
#savethewhales
794035
#savethewhales
794034
10 0
reagovat
Tak je jasné, že Black Adam vyhraje, protože BLM...
789558
Tak je jasné, že Black Adam vyhraje, protože BLM...
3 -3
reagovat
reaguje na: kyller
Bodaj by nie, keď dôvodom prečo zobral úlohu Black Adama bolo, že chce hrať postavu ktorá dokáže nakopať prdel Supermanovi (povedal to doslova), ich stret by som chcel vidieť osobne a bodaj by to vyšlo so začlenením do Snyderverse.
789555
Bodaj by nie, keď dôvodom prečo zobral úlohu Black Adama bolo, že chce hrať postavu ktorá dokáže nakopať prdel Supermanovi (povedal to doslova), ich stret by som chcel vidieť osobne a bodaj by to vyšlo so začlenením do Snyderverse.
789540
1 -1
reagovat
Trošku prilejem oleja do ohňa :D The Rock údajne chce, aby bol jeho Black Adam súčasťou Snyderverse, resp. tak to pôvodne naplánoval a robí všetko pre to, aby Snyderverse mohol pokračovať.
789540
Trošku prilejem oleja do ohňa *:D* The Rock údajne chce, aby bol jeho Black Adam súčasťou Snyderverse, resp. tak to pôvodne naplánoval a robí všetko pre to, aby Snyderverse mohol pokračovať.
3 -2
reagují: Attikus
reagovat
Tak jo, my ti teda zkusíme věřit, a napiš sem až bude potvrzené že se právě začíná natáčet.
A do té doby už na mz o snyderverse nepiš vůbec nic.
789533
Tak jo, my ti teda zkusíme věřit, a napiš sem až bude potvrzené že se právě začíná natáčet. A do té doby už na mz o snyderverse nepiš vůbec nic.
789511
4 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
hello, i´m nobody:D
789513
hello, i´m nobody*:D*
789512
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se