V KOSTCE
Mumie ve zdánlivě autorském pojetí Leeho Cronina nabízí jen nesourodou kombinaci dříve viděných postupů, jejichž přesvědčivost a působivost značně kolísá; a většinou spíše selhává. Ačkoli tedy film dohromady příliš nefunguje, hladoví hororoví fanoušci si z něj díky občasné realizační zručnosti trochu zábavy vyzobat přece jen můžou.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Mladá dcera novináře zmizí beze stopy v poušti – o osm let později je rodina šokována, když se k nim vrátí. Protože to, co mělo být radostným shledáním, se promění v noční můru... Nový horor si nepleťte s chystanou čtyřkou Mumie.
TOP Diskuze
44První dojmy: očekávaný Michael o Michaelu Jacksonovi 31Kill Bill: Kompletní krvavá aféra: Recenze 17Kosti a skalp: V.I.M. 14Pět švestek: Trailer 12Michael: Recenze 12Texaský masakr motorovou pilou od A24 má režiséra 11Michael dobyl světová kina! Miliarda je ale hodně vysoko 11Clayface: Teaser 11Víkendový výplach #869 o Spielbergovi a Predátorovi 10Filmové Elden Ring od Garlanda sbírá obsazení

