Kurýr 3 | Transporter 3 | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 26.11.2008
CZ premiéra: 19.02.2009
režie: Olivier Megaton
hrají: Jason Statham, Robert Knepper, Francois Berleand
 

V KOSTCE

Jason Statham hodinu a půl jezdí po východní Evropě s ošklivou a nesympatickou Ruskou a snaží se zachránit Ukrajinu. A divák trpí. Jason Statham je sice pořád frajer, ale režisér Olivier Megaton neumí natočit byť jen průměrnou akční scénu a příběh je i na béčko mizerný. První Kurýr byla příjemná béčková podívaná a dvojka snesitelně průměrná zábava, ale pokud máte tuhle sérii alespoň trošku rádi, trojku ve vlastním zájmu ignorujte.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERYFOTOGALERIE

O FILMU

Akční fanoušek je tvor netrpělivý a Luc Besson to ví moc dobře. Od premiéry druhého Kurýra uplynuly tři roky, což je tak akorát dost. Jason Statham v rozhovorech pokaždé řekl: "Když bude dobrý scénář, jdu do toho bez váhání." A podle prvních informací třetí Kurýr opravdu bude o "něčem" místo o "ničem". Jen doufejme, že toho děje nebude příliš, protože by brzdil Franka Martina, nejlepší donášku Evropy, kterak lidem láme končetiny, honí je po všech čertech, případně je válcuje autem. Trojka se bude odehrávat v Paříži, ale podíváme se i do Ruska (konkrétně na Ukrajinu), kam obličej záporáka - Roberta Kneppera z Prison Breaku - určitě zapadne. Ale nebudeme vám lhát, vážně nemáme tušení, o co tu půjde. Jen víme, že Jason je ve formě a režíruje Olivier Megaton. Chlápek s příjmením podle atomovky? No to musí být bomba. A když už chybí Leterrier, alespoň je zpátky Corey Yuen a jeho francouzský tým, takže o nadupané akční scény nebude nouze. V Americe i Evropě se snad dočkáme na přelomu 2008/2009.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se