Konečně spolu | Then She Found Me | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 25.04.2008
CZ premiéra: 14.08.2008
režie: Helen Hunt
hrají: Helen Hunt, Colin Firth, Bette Midler, Matthew Broderick, Lyn Cohen
 

V KOSTCE

Sympatický autorský debut Helen Hunt vypráví o April, jíž znenadání opustí manžel a zemře maminka. Začíná od nuly. A začíná sakra rychle, protože na obzoru se hned objevují nový chlap... i nová máma! Inteligentní a psychologicky věrohodné drama o všedních životních starostech prokládá Helen Hunt standardní dávkou humoru z romantických komedií. Výsledek vám neublíží.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Asi každý herec chce režírovat, ale někteří herci režírovat musí. Teď to přišlo na Helen Hunt. Se vší úctou k jejím schopnostem a Oscarovi musíme říct, že se momentálně nalézá v nejnevhodnějším věku, v jakému může herečka být. Je příliš stará na to, aby mohla hrát nezadané krásky, a příliš mladá na to, aby se okolo ní utvořila aura „legendární“ herečky. Ve svých čtyřiačtyřiceti se tedy rozhodla poprvé zasednout za kameru a natočit film, v němž by konečně zase po delší době měla hlavní roli. V Then She Found Me si zahraje newyorskou učitelku April, které se jednoho dne zčista jasna zhroutí celý život. Její matka náhle zemře, manžel ji beze slova opustí a navíc se kolem ní začíná motat velmi divná a možná tak trochu šílená televizní moderátorka, která tvrdí, že je její matka. Na April je toho najednou docela hodně a jestli si chce zachovat zdravý rozum, bude si muset svůj život pořádně uspořádat. Je sympatické, že Helen Hunt si pro svůj režijní debut nevybrala životopis nějaké neznámé venezuelské básnířky, ale nenáročnou romantickou komedii. Pokud bude její scénář alespoň trochu zábavný a nebude solidnímu hereckému obsazení házet klacky pod nohy, mohlo by se Then She Found Me zařadit mezi „obyčejné a příjemné filmy.“ A to někdy stačí.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se