|
reagovat
|
Diskuze k filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
příspěvky 1 - 11
Napsat příspěvek
To jsem teda zvědavý, jestli překonají pro mě nejpřehrávanější trailer všech dob na první díl.
|
reagovat
|
Hmm, nevím jestli se těším, ale sem docela zvědavej. Rodriguez je pro mě člověk, kterej umí točit skvělý filmy, ale už nějakou dobu to (po vzoru Luca Bessona) dobrovolně nedělá. Má to v sobě, docela mu držím palce...
|
reagovat
|
Levitt se mi zda rozhodne vic, nez sveho casu Elijah Wood. Kazdopadne jsem moc rad, ze tam hraje Brolin. Vcera jsem videl remake Oldboye a je to badass jak ma byt.
|
reagovat
|
Marv pořád badass, ale ten Levitt se mi nějak nezdá. Snad brzo přibudou další fotky.
|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje



.