liuk@ no já je nepřehlížím a respektuji je každopádně viděl jsem pozitivních reakcí stejně hodně jako negativních takže má očekávání to nijak nemění :). Nečekám žádné mistrovské dílo to je jasné :). Zvláš´t po tom jak je vidět jak jsou CC a zbytek štábu z filmu nadšení... uvidíme :)
|
reagovat
|


I dont want to believe... 
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.
