Hej lidi už zejtra to vypukne (alepson pro mně a všechny co jdou na půlnočku do Village Anděl) mohli bysme se domluvit že bysme hned co se objeví logo columbia pictures a začnou hrát housle Dannyho Elfmana začli všichni tleskat aby to mělo tu správnou atmosféru alá půlnočka star wars 3 , co vy na to ?
|
reagovat
|
), takze se dabingu lehce vyhnu obloukem........ uz mam i listky na kterych se blyska titulkovana verze :-)



Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.
Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.