Mna nasralo moje oblubene Palace Cinemas v Auparku, ze nemaju ani polnocku a ani jednu kopiu s titulkami - najvacsie slovenske kino prosim pekne.
Aspon ze Istropolis Cinema v Poluse premietaju v stredu 23:55 aj s ceskymi titulkami, este maju super listky, rezervujte kym su..:)
|
reagovat
|
A kina placu, ze maju malo navstevnikov. Kua, nas.at na slovensko!




Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.