Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Klik - život na dálkové ovládání | Click | 2006
csfd  imdb
US premiéra: 23.06.2006
CZ premiéra: 21.09.2006
režie: Frank Coraci
hrají: Adam Sandler, Christopher Walken, Kate Beckinsale, David Hasselhoff, Sean Astin

Klik - život na dálkové ovládání: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Co se týče Sandlerových komedií, jsem na tom podobně jako Cival, který se vám svěřil posledně – z mou osobou směle ignorovaného komika, jehož největší ambicí bývalo dostat něčím pořádně tvrdým do hlavy, se vyklubala příjemná jistota, která v každém svém filmu přinese onu příjemnou dávku nezávadné zábavy, občas i s nadprůměrně chutným přesahem. O Kliku jsem si po první vydařené ukázce myslel to samé, dnes však upadám do podivné skepse. Snad je to jen vlažnějším tempem, v němž se trailer utápí, ale jako by se od Sandlerovského ponku najednou vytratil onen drive. Zbylo pár zcela průměrných hlášek, rozporuplná parodie na Hulka, chybí jakékoliv výraznější svázání či vygradovanější originální prvek. Sandler přepíná sem a tam, chvíli je to legrační, chvíli ne, ale pořád to zavání tak bezbřehou rutinnou, až se z reklamního požitku stává čistokrevná pruda. Snad je to i tím, jak málo se zde stříhá a naopak, jak moc a jak pomalu (fááákt divně pomalu ;) se zde mluví. A když už ani afro Christophera Walkena není cool… nedá se svítit, dnes na Klikem lámu hůl. Kam se vytratila ona jiskra od minula? Obávám se, že tohle je pro rozjuchaného Adama a propagaci jeho kouzelného ovladače krok zpátky. No schválně, porovnejte dnešní porci „srandy“ s nářezem z prvního traileru a posuďte situaci sami za sebe…

Klik - život na dálkové ovládání: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jako velký Sandlerův přívrženec jsem se naučil žít s lavírováním mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami při hodnocení jeho filmů. U traileru na Click se mi přihodilo něco podobného, ale protentokrát jsem i přes vysychající trailerové póry zůstal při zemi. Neděste se, stáhnutelná upoutávka na novou sandlerovku potěší stoprocentně nejen plašením klipového celibátu, protože fandům téhle zdánlivě buranské legrace poskytne hned několik jednoduchých, ale efektivních skulinek k rozvíjení ústředního, řekl bych i milionového, nápadu. Dálkový ovladač poskytuje filmařům spoustu příležitostí ke kulišárnám se zrychleným, zastaveným či vnadně zpomaleným obrazem (přívlastek vnadný pochopíte hned po stáhnutí :-) a Sandlerovi dovoluje trochu té hrubozrnné bžundy na úkor tváří Davida Hasselhoffa, ukecané Kate Beckinsale a dlouhonohých děvčat, které trailerem prolítávají houfně a v kratinkých framech. Některé gagy včetně toho závěrečného baseballového okamžitě rozchechtají a Sandler bezpochyby splňuje všechna kritéria k jejich vystavování. Obavy tak plynou hlavně z režijního nekňuby Franka Coraciho, který naposledy zazdil Cestu kolem světa za 80 dní, takže s příliš velkým důrazem na mravoučnou pasáž se zaseklým tlačítkem „Fast Forward“ a rychle běžícím časem bychom mohli znovu splakat nad promarněným námětem. Ale třeba padne happy-end a svému bizarnímu naturelu věrný Christopher Walken podá Sandlerovi dálkový ovladač, na který se ani za cituplného skřeku Gwen Stefani nezapomene.

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace