Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Klik - život na dálkové ovládání | Click | 2006
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.06.2006
CZ premiéra: 21.09.2006
režie: Frank Coraci
hrají: Adam Sandler, Christopher Walken, Kate Beckinsale, David Hasselhoff, Sean Astin

Klik - život na dálkové ovládání: DVD


ikona
st39.6
 

Jakmile dostane Adam Sandler do ruky zázračný ovladač, s jehož pomocí může ovlivňovat plynutí reality, zdá se mu, že život dokáže být sladký. Není nad to pauznout si šéfa a dát mu pár ran pěstí, zpomalit si supervyvinutou joggerku a vychutnat si ladné pohupování jejích vnad, vypnout psa, přepnout manželku, ztlumit děti. Z milé a vtipné komedie se ale v druhé polovině stane překvapivě dramatická podívaná, kde o slzy není nouze a kde Sandler svléká komediantskou kůži, navléká vrásky a předvádí vskutku podmanivý herecký výkon. Co na tom, že je plná protivných morálních pouček, že (opravdu dobrý) doják Sandler utne svým klasickým happy-endem. Klik je rozhodně nadprůměrná komedie, jejíž síla nespočívá v onom kouzelném mačkátku, ale v mírné nepředvídatelnosti hrdinovy cesty, skvělém hereckém obsazení a souhře celého tvůrčího týmu. Navíc kdo by odolal kombinaci Sandlera, Kate Beckinsale, Miče Bjůkenena a krále vedlejších rolí Christophera Walkena… (7/10)

V rámci žánru celkem slušná dokumentární výbava, která by vás na tu půlhodinku (pokud nezapočítáme místy zábavný komentář) měla zabavit, čítá krom čtyřech vystřižených scén o ničem ještě sedm minidokumentíků. Sice se ve své podstatě věnují tomu samému a nic nového nepřinášejí, každopádně se zaměřují na jediné, o čem se dokument k takovému filmu natočit opravdu dá, aniž by vypadal jak pitomé promo – na efekty a masky. Jakákoliv česká podpora jim však chybí, což jejich slabotu jen podtrhuje. „Trailerfreaks“ jistě potěší klasická soňácká dávka pěti trailerů. Toť vše.

Obraz: 1,85:1
Zvuk: Dolby Digital 5.1 - česky, anglicky
Titulky: české...
Cena: 499,-
K mání od: 12. 3. 2007

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace