Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Kapitán Phillips | Captain Phillips | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 11.10.2013
CZ premiéra: 21.11.2013
režie: Paul Greengrass
hrají: Tom Hanks, Catherine Keener, Michael Chernus, Max Martini, Chris Mulkey

Kapitán Phillips: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tom Hanks měl v poslední době pár slabších filmů, ale Captain Phillips by mohl všem připomenout, proč doma na návštěvy machruje se dvěma Oscary. Zdá se, že Captain Phillips mu vyloženě sedí a jde přesně o tu roli, kde může dokonale prodat svoje herectví a ksicht obyčejného chlapa, který vám půjčí sekačku, když se ta vaše rozbije. Greengrassův styl mně osobně už taky docela chyběl a navíc nejnovější trailer naznačuje, že ve filmu půjde o víc než jen o uneseného kapitána a zlé africké piráty. Vypadá to realisticky, zároveň hodně napínavě a přitom i chytře. A takových filmů se v kinech ročně moc neobjevuje, takže snad Captain Phillips nezklame. Zatím to vypadá, že by neměl.

Kapitán Phillips: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Paul Greengrass je zpátky. A rozhodně má co napravovat. Ne, nemluvím teď o vyhlazování vrásek na čelech účetních, kteří museli hasit ztrátu v řádu desítek milionů dolarů, jíž způsobila válečná Zelená zóna. Poslední Greengrassův film bohužel neobstál ani co do kvality jako soběstačné drama - vypjatost paradokumentů Let č. 93 a Krvavá neděle se nedostavila, nedošlo ale ani na strhujícnost bourneovek. Kapitán Phillips by to mohl spravit, protože vrací Grengrasse na pole hraných rekonstrukcí, kde se skvěle daří jeho trademarkovému záběrování a citu pro šponování napětí. Zabírá to už v upoutávce, natolik dobře, že ani nevadí účast tak provařeného ksichtu, jaký má multioscarový Tom Hanks.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace