V KOSTCE
Trošku jiné a přeci jenom stejně dementní. Už samotný záměr rámuje filmové ambice tohoto díla... pobavit nás sprosté lidi, kurva! A samozřejmě se to zase nepovedlo. Edu Woodovi se s odstupem času smějeme. Trošky a jeho následovníků se spíš bojíme.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2


