J.C.V.D. | 2008
csfd  imdb
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 09.04.2009
režie: Mabrouk El Mechri
hrají: Jean Claude Van Damme, Francois Damiens, Karim Belkhadra, Anne Paulicevich
 

V KOSTCE

Bruselská akční hvězda na pokraji zhroucení jde na poštu vyzvednout peníze a ocitne se přímo uprostřed loupežného přepadení. Další vývoj událostí je ovšem velmi nevandammeovský. Velmi chytrý. Velmi zajímavý. Celovečerní odpustek po kterém s klidem zapomenete na Probuzené smrti, Terory ve vlaku a Zástupce velitele. Seagal by si na El Mechriho měl urychleně sehnat číslo. Nejlepší vánoční dárek pro 80s fandy.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY

FOTOGALERIE

O FILMU

Všichni stárnou, ale na nikom to není tak patrné, jako na hrdinech akčních filmů. Dolph Lundgren je samá vráska, Steven Seagal samý špek a Chuck Norris povýšil na popkulturní ikonu číslo jedna. A pak je tu Jean Claude Van Damme. Belgický gymnasta s výcvikem v bojových uměních je mladší a sympatičtější než zbytek jmenovaných kolegů a s trochou shovívavosti se na jeho současné filmy dá ještě koukat. Ale každému je jasné, že doby Dvojitého zásahu a Double Teamu jsou už nenávratně pryč. A pochopil to i sám Van Damme a rozhodl se rozloučit (?) velmi stylově. J.C.V.D. má být fiktivním dokumentem o tom, jak bývalá akční superhvězda žije dnes. Nemá co dělat, scénáře se na něj zrovna moc nehrnou a spoustě lidí je tak trošku pro srandu. Shodou okolností se však bývalý Univerzální voják dostane do situace, kdy má šanci předvést, že v něm něco skutečně je. Když se totiž přimotá k opravdovému přepadení banky, dostává možnost zachránit nejen rukojmí, ale i svou kariéru. J.C.V.D. vypadá na velmi stylový dokument/vtip, ale je otázka, jestli má sám Van Damme takový smysl pro humor, aby si dokázal sám ze sebe pořádně vystřelit. Bylo by smutné v kině zjistit, že tenhle film je vlastně jen posledním zoufalým žadoněním o návrat bývalých fanoušků.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se