Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy | Raiders of the Lost Ark | 1981
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 12.06.1981
CZ premiéra: nestanovena
režie: Steve Spielberg
hrají: Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman

Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy: IMAX teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

OK, nažhavte emaily, do kolonky adresát zadejte info@cinemacity-imax.cz a začínáme s kobercovým náletem. Steven Spielberg totiž hodlá zrestaurované Dobyvatele poslat do IMAXu. Což znamená, že až si Amíci užijí své týdenní jonesovské orgie, zbyde studiu pěkných pár kopií, které bude moct poslat do světa. A náš obří svatostánek na Floře by měl urputně bojovat o to, aby jednu z nich alespoň na chvilku urval. Monstrózní balvan na monstrózním plátně? Výkop archy úmluvy a honička s náklaďákem jakbysmet? To jsou moc velká lákadla na to, aby si je naše malá zemička nechala odepřít. Chceme Indyho v IMAXu. A to by v tom byl čert, aby se nám tenhle zbrusu nový sen nesplnil!

Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy: Blu-ray trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Berte ty čtyři hvězdy s rezervou, ale tohle je přesně to, co si představuju pod pojmem dobrý Blu-ray trailer. Začnete kamarádským úvodem, který naladí na atmosféru filmu (filmů) a zdůrazní jeho luxusní nový nátěr. Pak představíte kupu bonusů, mezi kterými nechybí záběry z natáčení, zábavné momenty s tvůrci a nějaké to navnazení na zábavné historky. A nakonec přihodíte nahláškovanou koláž záběrů s ikonickou hudbou, která diváka definitivně utvrdí v tom, že tohle nutně potřebuje doma. Jistě, ani plnohodnotná jonesovská upoutávka nesrší závratným tempem a nemá odvahu přesedlat na jinou melodii. Jenže jinak do puntíku splňuje všechno, co by měla, a proto si zaslouží velký palec nahoru.

Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy: Blu-ray trailer celé tetralogie


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Inu, čekali jsme trošku víc. Bylo jasné, že pár hodin po oznámení blu-ray kolekce dorazí i trailer. Jenže tahle striktně oznamovací minutka a čtvrt dělá přibližně to, co nové upoutávky Star Wars. Spoléhá na důvěrně známý hudební podkres, jemuž dělá doprovod sada záběrů z milovaných filmů. Nedozvíme se nic o bonusech a trailer ani nikam negraduje. Zkrátka jen připomene klasické jonesovské momenty (a pár vynikajících hlášek), načež skončí stejně náhle, jako se rozjel. Jistě, účel plní a lidé by si Indyho na blůčku koupili i bez něj, takže vlastně není důvod nad něčím hořekovat. Přesto ale zamrzí, že místo nějakého inovativního sestřihu, který by dobrodružnou ságu prodávat v celé její kráse, tu máme nevýrazný produkt, jež si asi nikdo dvakrát nepustí. Jak říkám, nudit se nestihnete. S tímhle materiál se ale dalo čarovat stokrát líp.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace