V KOSTCE
Přívětivý a velmi koukatelný dokument, který vás dokáže snadno ošálit a navodit dojem, že se díváte také na velmi dobrý film, neboť sledujete fascinujícího člověka, který opatřil soundtrackem novodobý Hollywood. Je to tradiční pocta velikánovi, zasloužená, ale také předvídatelná a kontrolovaná. Má v tomto blíže k elektronické hudbě než k té orchestrální, kterou tak vynáší John Williams. Pokud v dokumentu nezazní příliš slyšitelně falešných tónů, je to proto, že hraje až příliš na jistotu.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Portrét autora soundtracků k filmům, které formovaly Hollywood. Režírující Laurent Bouzereau má za sebou už dokumenty o takových personách jako Steven Spielberg nebo Stephen King.
TOP Diskuze
24Víkendový výplach #856 o Highlanderovi a Supermanovi 18Princezna stokrát jinak: Recenze 29Norimberk: Recenze 16VIDEO: Lobo se řítí do Supergirl 14Apple má velké plány s fantasy světy Brandona Sandersona 27Melania: Trailer 14Prattovo sci-fi nezaujalo, Silent Hill rovnou vyhořel. A šťáva došla i Avatarovi 13Tarzan: V.I.M. 10Pillion: Trailer 9Batmanovská týmovka ulovila scenáristku

