Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hory mají oči II | Hills Have Eyes II | 2007
csfd  imdb
US premiéra: 23.03.2007
CZ premiéra: 12.04.2007
režie: Martin Weisz
hrají: Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Jacob Vargas, Michael Bailey Smith

Hory mají oči II: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Dvojku Hills Have Eyes možno považovat už od zveřejnění premisy a prvních záběrů za těžký ústřel. Talent Alexandra Aji nepřímo napomohl na svět velkému adeptovi na titul „nejotravnější sequel roku“ - a zázrak se pořád nekoná. Nic víc než partu omšele nasnímaných vojáků a pár hnusáků za jejich zády proto nečekejte. Nuda by se dala krájet a prodávat po kilech, protože tohle jsme prostě viděli už tisíckrát, navíc ve stejně béčkovém aranžmá. Ani ultradlouhý jazyk olizující tvář jedné z obětí, ani dojemná MMSka na úvod :-) nedokáží skrze hlubiny internetu přenášet strach. Příští dvě minuty proto musíte strávit nevzrušivým hlídáním vojáků, z nichž si chce někdo udělat večerní povyražení. Soooo lame! Wesi Cravenovi že tohle stačí k větě „Lucky ones die first“?! Čekám na vysvětlení, proč vývar z Hor nepádí rovnou do DVD regálů. S takhle laciným trailerem prostě nemá na miliony a nadšení hororových žroutů nárok. Chápu, že závěrečné pokusy s „efektně“ rozklepanou kamerou a výbuchem mají vytáhnout ukázku alespoň do průměru, ale rohlíkem jsme se už jednou opít nechali (viz teaser). Napodruhé by se vyplatilo doručit něco opravdu delikátního.

Hory mají oči II: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Předtím než komando krvežíznivých vojáků vyrazí do kin a divní lidé z pouště budou litovat dne, kdy se narodili, přichází koncepčně zajímavý teaser, o kterém se však složitě mluví ve více větách. Ostatně sami vidíte, že vytípat z videa tři různé obrázky byla docela fuška ;). Sami už jste asi pochopili, která bije: Ošklivé chrochtající individuum táhne mrtvolu, aby se před objektiv kamery postavila noha druhého ošklivého individua (chrochtá na druhou) a udělala to samé v bledě modrém. Celkem originální autorský vtip rozeznáte v momentě, kdy se obraz natočí a… no však víte. Abych šel s pravdou ven, byl jsem od začátku přesvědčen, že takhle kratičká minutovka půjde pod naším redakčním hledáčkem pěkně dolů až k samému hodnotícímu dnu, čím dál zřetelněji se mi však vzpomíná na mrzkou úroveň originality, se kterou se k nám tyhle kratičké ukázky od konkurenčních studií v posledních měsících belhají (konkurenční Hostel 2 budiž zářným příkladem). Ve světle těchto skutečností se najednou věci mění a z našich virtuálních per vyvstává jasný verdikt: Každou snahu o nabourání okoukaných schémat je třeba ocenit (zvláště když k tomu hraje poměrně trefná hudba). O to více však platí: Neusněte do příště na vavřínech, humusáci!

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace