Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Hercules | 2014
csfd  imdb
US premiéra: 25.07.2014
CZ premiéra: 24.07.2014
režie: Brett Ratner
hrají: Dwayne Johnson, Ian McShane, Aksel Hennie, Joseph Fiennes, Rufus Sewell

Hercules: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nadšením do stropu fakt neskáču. Přestože si jako jeden z mála nemyslím, že by byl Brett Ratner packalský nekňuba... anebo právě proto, že ho mám za solidního řemeslníka, mě tenhle trailer zklamal. Rozmáchlejší hrdinské výjevy, v nichž může The Rock upomínat na Herkulovy vrcholné činy, jsme už viděli vesměs v traileru. Přidávají se k nim nuzné dialogy, cheesy hlášky a poněkud zaměnitelné armádní štrádování, které prostě není moc cool a nesměřuje k pořádné řežbě. Conana tu nespatříte. Spíš jen příslib béčkové fantasy, která bude s trochou štěstí maximálně tak zábavná jako Král Škorpion.

Hercules: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Ano, Herkules s Kellanem Lutzem byl o pár světelných let jinde. Ani ten Rockův ale nevypadá kdovíjak peckoidně, ačkoliv je v něm obří zvířena, příslib velkých bitev a jedno pečlivě snímané modelkovské pozadí. Všechno tu totiž tak nějak křičí "ratnerovská odrhovačka" a člověk ještě rád vzpomíná na nářezové trailery Conana s Jasonem Momoou. Že se z něj vyklubala totální tragédie? To je věc druhá. Snad tedy Ratner aplikuje opačný postup a po nevýrazných trailerech přijde epické sandálové dobrodružství, které se ihned zařadí po bok žánrových klasik. No... ale spíš asi ne.

Hercules: International teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Atmosféru to má, i když nejpovedenějším efektem celé upoutávky jasně zůstává Johnsonova muskulatura. Příšerky jsou trochu plastové, a tak největší díl atmosféry musí odpracovat osudový vypravěč a pulzující hudba. Rozhodně to vypadá víc jako blockbuster a míň jako československá studiová pohádka (viz první Herkules letošního roku), ale udělejte si názor sami, za mě mluví dítě, co vyrostlo na Herkulovi se lví hlavou místo čepice, teenager, co žral Krále Škorpiona, a hlavně redaktor s největší slabostí pro větší, hlasitější a lepčejší filmy. Přinejhorším to bude guilty pleasure, přinejlepším se královsky pobavíme. Cokoliv mezi je taky výhra, takže za mě vlastně spokojenost.

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace