O FILMU
Bruce Willis už mnohokrát dokázal, že má komediální talent a vzhledem k tomu, jak moc nadšeně v posledních letech hraje v akčňácích, by mu komedie mohla prospět. V Going Under si ale přeci jenom drsňáka zahraje. Hlavním hrdinou totiž bude detektiv, který se vydává po stopě nelítostného gangu. Gangu, který mu unesl psa. Zní to trošku dětinsky, ale casting je poměrně zajímavý. Když bude mít Willis fajn náladu, tak pořád ještě sympaťáky umí, Momoa snad taky nezklame a John Goodman s Famke Janssen jsou herci, které vidíme vždycky rádi. Strach nám však nahání režiséři. Mark Cullen a Rob Cullen jsou debutanti a napsali scénář k děsivým Willisovým Poldům. Snad se poučili a bude to tentokrát lepší.
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje

