V KOSTCE
Příběh mladého Nicolase, jenž jde hledat do kouzelného města elfů svého otce a započne tím tak tradici klasických Vánoc, je až překvapivě nenápaditou, jednoduchou a režijně totálně rutinní pohádkou, která nenabízí vůbec nic zajímavého. Povinná sváteční atmosféra se díky klasickým proprietám jakž takž dostavila, jenže ani ta tuhle rodinnou a scenáristky odfláklou nudu nezachraňuje.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Gil Kenan natočil solidní hororový animák V tom domě straší, ale i propadáky Město Ember a nového Poltergeista. Takže těžko říct, co vyleze z jeho novinky. A Boy Called Christmas, což by měl být vánoční příběh o tom, co je ve skutečnosti zač Santa Claus a jak přišel na svět. Knížka je bestseller, obsazení velmi slušné, tak snad to Kenan zvládne urežírovat.
TOP Diskuze
38Supergirl: Trailer 19Vládci vesmíru: Trailer 17Spasitel dál letí ke komerčním hvězdám, je z něj hit jara. Zdrtí ho Super Mario? 16Víkendový výplach #865 o Reacherovi a Bondovi 15Následky: Trailer 91Spasitel: Recenze 13Konec Oak Street: Teaser 12Pokračování Pomocnice má datum premiéry i výraznou posilu. Postaví se Avengers! 44Téma: 15 nejlepších filmů Zdeňka Svěráka 10Tom Clancy´s Jack Ryan: Ghost War: Teaser

